Homeopatia

Príspevok v téme: Homeopatia
jazz

Boli ste uz na homeopatickom vysetreni? sko to prebieha? kolko vas to vyslo a zabrala liecba?

V Nitre je pan Šmidriak, homeopat, ktory tam ma aj pristroj na meranie hormonov.. ja mam konkretne problem s padanim vlasov a neustale meskajucou menstruaciou- 4 mesacne meskanie je u mna normalka. Cele sa to zacalo pred 2 rokmi, ked sme sa prestahovali, pri tom som nic nemenila, stravujem sa pravidelne a zdravo a sportujem, tak nechapem preco sa ma tieto problemy drzia ako kliest.

Chcem to vyriesit a poradili mi homeopatiu, aky je vas nazor???

homeohovado

Homeopatia, fuj! To je praca zo Zlym, ked o tom neviete a to nie je absolutne dobre! Bude vam este horsie, to si piste! Tak okazmzite s tym prestat!

dsv

Homeopatia bude dovtedy perfektna, dokedy sa homeopaticky pripravok s vyrobnou cenou 0.01 centu bude predavat za 5€. To je podstata homeopatie.

0vecka

2 Deria homeopatia je nic... nemoze mat pozitivne a ani negativne ucinky... tvrdenie ze homeopatia funguje je to iste ako povedat ze funguje arabelin carovny prsten....

Deria

Ked to tu tak citam, tak sa pytam, v akej dobe niektori ziju, ked pokladaju homeopatiu za bielu magiu!? Ked niekto neveri, ze je ucinna, prosim ale take dristy, ze to znici, ci zmeni cloveka k horsiemu a pod., to snad nie je pravda. Clovek sa zmeni, ked to sam dopusti. Ti, co pisete, ze vam po homeopatii bolo zle: to ste si vsugerovali alebo vam bolo z niecoho iného zle ale iste nie z homeopatie, to som este nepocula. Fakt si precitajte L.Hayovu, ako tu uz bolo spomenute, lebo to vyzera, ze nie ste prave psychicky stabilni. Tisice ludi ma uz dnes s homeopatiou vynikajuce skusenosti, ja patrim medzi nich. Na mojich zvieratach som sa uz x krat presvedcila, ze to chvalabohu funguje. V DE su aj homeopatky, ktore sa venuju specialne vtactvu. Jednu poznam a dostat u nej termin nie je jednoduche, pretoze je uz roky uznavana. Mojim vtacikom pomohla uz 2x. Existuju aj homeopatika, ktore sa podavaju v kritických situáciách a zaberaju okamzite.
Ti, co si myslite, ze homeopatia je placebo efekt: no super, vsak verte, ze aj vam pomoze, ked to je take jednoduche, ci nie? Alebo budete radsej uzivat, ci davat svojim detom a zvieratam lieky s vedlajsimi ucinkami? Mne sice trochu trvalo, kym som môjho psa presvedcila, ze musi uverit, ze mu to pomoze vyliecit inkontinenciu ale on je velmi mudry pes, pochopil a uveril, lebo hned o dva, ci tri dni po podani homeopatie sa prestal po dlhej dobe pomocovat.:)
Netvrdim, ze homeopatia je vseliek ale pomaha jednoznacne pri mnohých zdrav.problemoch, niekedy aj zavaznych. Treba mat len dobrého homeopata, co netreba podcenovat. Alebo ked si niekto nieco sam naordinuje, nech nie je potom sklamany, ked mu to nepomoze. Mne povedala moja homeopatka pre zvierata, ze co pomoze napr. jednemu psovi, nemusi pomoct druhému a pritom mozu mat tu istu chorobu. Homeopatia sa preto musi individualne na kazde stvorenie zvlast "nasit na telo". Nam pomohla tato zena zatial vzdy. Nahoda? Hm, pekna nahoda.:) Mozu sa tie nahody tak opakovat? A ci je ucinok homeopatie vedecky dokazany mi je tak srdecne jedno, kto lieci, ten ma pravdu.A ze je tam ide len o prachy? Smiesny argument, kde uz dnes nejde prosim vas o prachy?!

Ratka

Ahojte, súhlasím s helus_59. aj moja rodina sa lieči homeopatiou a zaberá. veľa z vás písalo o placebo efekte. hm, zaujímavý názor.homeopatické lieky pomohli aj malému ročnému dieťaťu, myslíte si, že ono vie, čo je placebo efekt?

číslo

najlepsie co som si kedy o homeopatii precitala je na stranke luby albertovej. ma to tam perfektne spracovane a vysvetlene a velmi nazorny je tam ten pribeh uvedeny na zaver. dovtedy som o tom nemala predstavu ako to vlastne funguje a z coho ten ucinok vyplyva. a co ma dostalo je to ze aj homeopatia je nebezpecna. o tom som nemala ani paru.

nexos

Ja si jednoznacne aj s mojou rodinou homeopatiu pochvalujeme. Zbavila nas takych veci , ktorych sme sa zbavit nemohli roky prave kvoli doktorom, ktory nas len dogabali. Homeopati v bratislavskej homeoclinic.sk nam vsetky problemy odstranili, aj nasim detom. Daju Vam typovy liek na Vas dany typ cloveka aky ste a ten riesi vsetko. Je to klasicka homeopatia.