môžu 17ročnej zakázať vzťah s Grékom?

Príspevok v téme: môžu 17ročnej zakázať vzťah s Grékom?
emipaty

Prosím o radu. Boli sme na dovolenke v Grécku. A čo sa stalo. Jeden Grék polovičný čech, ktorý robil v cestovke vraj sa zamiloval do mojej dcéry. Ona má 17 a on 3O. A to sme boli z tej cestovky na poldennom výlete.Bol s nami na pláži a navrhol jej sex. Moja dcéra, ktorá je ešte panna odmietla. Sex velmi zakladá na tom, že najprv poznanie, budovanie vzťahu a až potom. Nič viac. Ale zabuchla sa don, lebo jej dvoril, aká je krásna a sem tam chytil za ruku.Dala mu t.č. a odvtedy jej vypisuje,že ju lúbi, aby mu bola verná a príde koncom augusta, lebo chodieva do polska, kde má rodinu. My celá naša rodina je proti tomu, pretože ona ešte študuje na Gymnáziu a potom výška. Vraj môže študovať tam vysokú, že sú tam slovenské vysoké školy a on jej pomôže. Myslím, že je klamár, lebo slovenské vysoké školy v Grécku nie sú. A takto pletie mojej dcére rozum. Zakázali sme jej kontakt s ním, ale stále jej píše. Napísala som mu, že ona sa každú chvílu zamiluje do iného, ešte nie je zrelá pre vzťah. Ale myslím, že práve na nej ho ťahá jej čisté telo. Ona povedala svojej sestre, že jej stále hovoril aká je krásna a a má krásne čisté telo. Prosím poradte, ja už neviem ako dalej.

emipaty

Môj manžel jej dovolí všetko, čo jej na očiach vidí, on sa v nej vidí. Takže ja sama bojujem proti tomu, druhá dcéra povie, že to je jej život a ešte syn - učitel sa chystá na neho, že nech len príde, tak to kúpi hneď. Už som sa ho dosť navarovala, ignoruje to. A tento týžden napísal, neboj mi sa stretneme, velmi ťa lúbim. Hned som mu odpísala, že nikdy, pretože ju budem čakávať pri škole a ked ho uvidím zavolám na neho políciu za obťažovanie. Dúfam, že dcéra z toho vytriezve.

verula

No ja toto vôbec nechápem .poldnovy vylet a už niekto by držal moju dceru za ruku? ako vôbec môže dôjt k niečomu takému ? a ešte vraj aj sex... Prepáč , ale tak potom tvoja dvera je velmi naivna,a ty si kde bola ked nahodil túto tému? Ja ked idem na poldnovy zajazd s dcerov ,tak urcite nebude s kadeakym cudzincom sa dražat za ruku a bavit sa o sexe. Tak potom možno keby tam bola jedna postel a ty by si tam nebola aj by sa to stalo? Mne je to nie troška , ale velmi divne.

Iveta Michael

Tak Gréci sú záletní a falošní čo sa týka našich dievčat lákajú ich svojou krásou,nevinnosťou...a keď by sa jej zmocnil a rýchlo nabažil tak by ju odkopol...presne tak ako sa to stalo aj jednej mojej kamoške.Tá mala s Grékom aj syna a nechal ju,ani alimenty jej neplatil nikdy nič...Sú nezodpovední! A pre mňa dosť nepochopiteľné aké sú niektoré baby sprosté. V 17-tich by nemusela byť až takáto hlúpa a naivná,ako sorry ale poviem to na rovinu. Ja byť jej matkou tak jej najprv dohovorím a potom by som jej asi vypálila...ale najmä tomu Grékovi by som jednu vyťala aby pochopil že viac za dcérou nepríde!

martin72

..dcérka asi nemá otca,ináč by si s nim ľahko poradil,ale sama matka...jedine poprosiť svoju rodinu,príp.dcérkine priateľky na ktoré dá,aby ju presvedčili lebo v tomto prípade sa môže narušiť dobrý vzťah matka-dcéra a to uľahčuje sitáciu tomu milovníkovi.

lost

Sice som necital vsetky prispevky, ale normalne by som mu povedal, (ALE POZOR, osobne, ziadne elektronicke formy ako email, sms!) ---- ze nech ju necha na pokoji, inak.. ---- :-)
i ked, telefonat BY mozno isiel, ale je to tenky lad, takze opatrne..

Svoju vlastnu rodinu treba ochranit, nech to stoci co to stoji ;)

Paci sa mi to americke: "by any means necessary" (slovak: všetkými prostriedkami (z google prekladoveho slovnika)) ...

(predtym, ako by niekoho napadlo ze navadzam na vyhrazanie sa, prestudujte si to americke "prislovie" ci co to je: en.wikipedia.org )
"It is generally considered to leave open all available tactics for the desired ends, including violence; however, the “necessary” qualifier adds a caveat—if violence is not necessary, then presumably, it should not be used."

;o)

emipaty

Už som nad tým uvažovala, ale myslím, že by neveril, pretože videl, ako som sa bála o ňu. Ked boli na pláži, asi 2 m od nás, inak som ju samu s ním nenechávala, tak dcére povedal o sexe. Priznala sa mi, lebo som už na ňu dotlačila. Ona mu odpovedala nie. Nikdy by som ju nedala do Grécka študovať, ja som len hovorila jeho slová, že môže tam študovať, vraj sú tam slovenské univerzity. Nie som hlúpa a naivná, že na to naletím, alebo to že môže pracovať cez prázdniny u neho v cestovke. I ked na budúci rok bude mať 18 tak v žiadnom prípade ju nepustím. Neviem, aké su už zákony, ale myslím, že pokial dieťa študuje, musí dodržiavať pravidlá rodičov. Bojím sa konca augusta, lebo mu prezradila, kde chodí do školy a kde býva. Dala som to všetko aj na grécku stránku, aby videli ostatné dievčatá. A viete čo písali v príspevkoch? Neviem, či to neboli jeho známi, že vraj on je velmi solídny a slušný muž, ktorému záleží na vernosti. Ale zrejme nie na jeho. Ináč by nepísal dcére, aby mu bola verná. A že ak chce, tak sa môže vydať, hoci mne povedal, že jej nesluboval manželstvo. Tak som mu to poslala skopírované zo skypu, čo jej písal. Už ma úplne ignoruje čo napíšem a napísala som mu, že ona je už zalúbená do iného. A viete čo napísal, že každý má právo sa zalúbiť. Tak som mu napísala,ale že nie do takého hajzla, ako je on. Už neodpisuje, nereaguje na moje varovania. Dcéra je velmi pekná, citlivá, ale naivná.

emipaty

Aj na to som myslela, že napíšem v mene dcéry, že má chlapca. Ale viem, že asi by na to nenaletel, pretože videl ked sme boli v Grécku ako sa bojím o ňu. A neviem ešte či dcéra nechodí niekde inam na net. Syn sa chystá na neho a nebojí sa mu dať aj cez hubu, ked to musím tak škaredo napísať. Len sa jedno bojím, lebo dcéra mu prezradila, kde chodí do školy a kde býva. Dala som to aj na grécku stránku, kde ho velmi chránia a píšu, že je velmi dobrý a slušný človek, ktorý je verný.ha ha ha. To asi zrejme jeho známy. Ale nech vidia a poučia sa dievčatá, ktoré tam pôjdu. Dcéra sa vyjadrila, ked sme prišli z dovolenky, lebo som na nu dosť pritlačila, ked boli spolu na pláži, len 2 m od nás, lebo ináč som ju nepustila samu nikam s ním, že vraj sa pýtal na sex,ale mu povedala, že nie. A on hajzel, ešte mi povedal, že ju rešpektoval, lebo on nič nechcel. A na skype som čítala, že ak chce, že sa môže vydať a mne povedal, že jej nenavrhoval manželstvo. Bojím sa konca augusta, lebo ju velmi obalamutil, dala som jej aj iné číslo, ale neviem či mu nenapísala z neho. Napísala mu, že už nemôže pri mame vydržať, tak napísal ten hajzel, že môže začať voči mne súdny proces. A to jej len zakazujem jeho, nič iné. Má všetky iné koníčky, ktoré ju podporujem v tomto. ako napr.šport. Neviem, aké sú už tu zákony, lebo som mu napísala, že nemá na nu nárok a nikdy nebude mať. Nikdy jemu nedovolím, aby ju mal.Možno keby začal kamarátsky a dlhodobým poznaním, kde by ten vzťah vznikol po určitom období. Ale je to choré, aby on písal, že ju lúbi a to ju videl asi 4 krát.Som z toho všetkého nešťastná. Nikdy jej nechcem brániť dobrého chlapca, ona je velmi pekná, citlivá, ale naivná.

pauli 73

emipaty, ešte ma napadla jedna vec, keď som si prečitala znova to čo si napísala, že jeho z istotou láka tvojej dcéry panenstvo(možno má úchylku-defloračnú mániu)tak skúste aj s dcérou alebo radšej v mene dcéry napísať, že už nie je panna, že mu zatajila, že tu má chlapca a s ním prišla o panenstvo...a uvidíte či sa jej ozve...

GiovanniX

to je chore,je psycholog?nemysli sam o sebe ze je psychicky priprad?ked slova nepomozu,tak rucne strucne mu to treba vysvetlit ak naozaj pride,p.s.nie som za nasilie,ale ked to inak nejde.