Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

carey

no ja si myslim, ze tie polievky su velmi skodlive, nehovoriac o tom ze som ich kedysi jedla. Skor ked budes mat cas, si sprav domaci vyvar a zober do robotky

smajliQa

nikki...

tuniak sa travi az 8 hodin?? wau....to som nevedela ,to je pekne dlho...
ale v tych sackovych polievkach je kopu chemikalii.... a ked sa uz dva mesiace stravujem tak, ze davam do seba len ciste vitaminy,, skratka ovocie, a zeleninu ... ze ci to nebude sok pre telo..

nikki.7

ahojte:))

Tak ja som to včera s tým mrkvovo-jablkovým šalátom nevydržala celý deň.
R: coctail F1
D: 2 ks mandarinka,banán, jogurt Probio
O: 1 ks grahamový rožok, tuniak calvo 80g
O: nič
V: 50 g debrecínskej šunky kuracej

Bola som na spinnigu,ale poviem vám,ešte dnes mi je zle na žalúdok,ten tuniak mi nejak nezapasoval a do noci som len tak bdela,nedalo s ami spať.Viem že tunia trávi aj 8 hodín,ale ja som ho jedla o 13tej.

smajliQa: k tým sáčkovým polievkam,myslím že raz za čas nie sú škodlivé. Dnes to bude aj moja varianta,lebo nechcem si preťažovať žalúdok,keďže včera dostal zabrať a ešte sa z toho určite nespamätal.

Pekný deň baby.

smajliQa

ahojte baby.....chcem sa spytat na sackove polievky... ked som nasla taku tu francuzsku... viete... ma len 45 kcal na 200 ml, odrazi sa mi to na vahe ked to budem napriklad v robote papat,??? lebo ja viem ze je hrozne nezdrava....tak sa pytam...lebo viem, ze s tychto polievok sa pribera...len ozaj???? vie mi niekto o tom povedat viac????

klarka_12

Ahojte dievcata :)

moj dnesny jedalnicek bol:

R: 3PL ovsenych vlociek + kokos zaliate jogurtom

D: jablko

O: 2 male zemiaky v supke na pare a tekvicovo-masova prirodna omacka

Ol: mixovane domace jablkovo-tvarohove pyre a kafco s mliekom

V: grilovana zelenina s bylinkami a 2 vajickami

- po obede som mala este 1 kocku 85% coko :)

krasny vecer

chloeee

ahojky.. :))

No ja som dneska toho dosť papala, ale dúfam,že na váhe sa to veľmi neukáže.
R : desiata / chlebík s maslom, šunkou a uhorkou /
D : dva pizza rožky
O : jablko
Ol : želeninové rizoto + špenát
V : asi už len nejaký jogurt

Cítim sa veľmi najedeno, až mi nie je z toho dobre :-/ Dneska som si chcela ísť zabehať, no začalo pršať, tak zajtra sa budem realizovať..

nikki.7

ahojte:))

Ja som včera neodolala čokoláde a spáckala som ju celú,ale kaloricky som sa zmestila do denného limitu,lebo na obed som mala pangasa so zemiakmi a ten nei je až taký kalorický.

Večer som si dala už len probio jogurt a bola som na spinningu.Dnes sa chystám znova.

Dnes mám taký trochu očistný deň,lebo celý deň budem papkať len mrkvovo-jablkový šalátik, na desiatu jogurt a ovocie.Snáď sa to odzrkadlí aj na váhe.

Prajem pekný deň. Napíšte pre inšpiráciu aj vaše jedálničky.

nikki.7

chloeeee:obdivujem tvoju pevnú vôľu. Ja chcem schudnúť veľmo,ale nemám ani zďaleka takú pevnú voľu ako ty.

Ja som to teraz prehnala s koláčmi a so sladkým,ale snáď to tento týždeň nejak vykryjem.Chcem chodiť viac cvičiť,alebo sa aspoň nejak hýbať,lebo je to somnou strašné.

A tak soms a natešovala,keď som mala na váhe 70,5.

Zajtra si dám asi očistný deň.

chloeee

Nikki : jj ďakujem.. :))
Včera som bola na trojhodinovej prechádzke...a v podstate som bola iba na zelenine,takže som schudla. Dneska ráno som mala nejakách 63,5. Konečne..
Dneska plánujem ísť tiež.
R : 100 g bieleho jogurtu, 200 g jablka + škorica
D : mandarinka
O: zeleninová polievka + zeleninový šalát so syrom

Večer si skúsim spraviť proteínové tyčinky. Našla som nejaké recepty na nete. jedna tyčinka by mala vlastne nahradiť jeden chod... Vyskúšam či to bude chutiť a ak hej,tak mám celkom dobrú náhradu za nejaký chod popri škole :)

nikki.7

chloeee:neviem ti ešte povedat,lebo ho pijem zatial len týžden a myslím,že to treba dlhšie.Ale určite ta budem informovat.

Teraz by som ho už mala pit dvakrát,ráno a večer,ale zatial sa mi podarilo stále len ráno.

Moj jedálniček dnešný nebudem ani zverejnovat,lebo mali sme menšiu oslavu, včera pri starkej koláče,ale dobehnem to,lebo zatjra sa už chystám na spinning.

pekný večer