Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

nikki.7

chloeee:obdivujem ta s tou túrou...to by bolo už na mna asi vela,ale aspon si možeš dat potom aj tie pizza rožky...

ja som bola dnes na spinningu...tento týžden už štvrtý krát,tak som normálne na seba hrdá...

dnes som aj menej pojedla,lebo včera som "spapkala len 7800 KJ"

od zajtra pokračujeme v bikovaní,tak som zvedavá...

pa pa a pekný večer

chloeee

ahojte baby :))

Nikki : super, vidíš že to ide dole.. :))) Držím palčky.

Ja som sa dneska postavila na váhu a mala som rovných 63 kg. Včera som papala tak ako vždy, až na tie nočné pizza rožky :-/ Bola som na 6 hodinovej turistike, tak preto váha ukazovala menej aj po tých rožkoch. Našťastie.

Dneska sa chystám na zumbu, no dúfam,že sa prínutim ísť, lebo som už 2 týždne nebola. Mám celé ubolené telo a nohy ani nehovorím, tak uvidím ako sa mi bude večer chcieť.
Od tohto týždna začínam chodiť 3x do týždňa plávať, kúpila som si už aj pernamentku.
Taktiež skúsim zvýšiť svoj denný príjem o 1000 Kj a uvidím, čo to spraví.

andrey

ahojte kocky, ja som schudol 23 kg, bez tyrania, a nezmyselneho spomalovania metabolizmu ako sa tak deje pri 99% dietach, coho nasledkom je to, co velmi dobre pozname - JOJO. kto sa chce poradit, kludne nech mi napise na email. ahojte

nikki.7

ahojte:))

Tak moja dnešná ranná váha mi ukázala rovných 70, teda som šťastná,lebo išlo dolu 0,5 kg za asi týždeň. Ide mi to naozaj slimačím tempom,ale radšej pomaly,ako vôbec,alebo ako by sa to malo dvojnásobne vrátiť.

Včera som sa snažila pekne celý deň,ale večer som si dala asi 6 kúskov nachos s omáčkou.Jednoducho som neodolala.A inak už asi 4tý deň som bez sladkého.Bodaj by mi to vydržalo.

Včera sme preberali Ečka.Ale o tých nám nebolo treba veľa hovoriť,lebo to všetci vieme,že sú všade.Som sa smiala,lebo sme sa rozprávali práve o tom,aké sú Vifon-ky kalorické a napchaté ečkami.A to som si včera chcela práve vifonku urobiť,ale nestíhala som,tak som spapala tri maličké slatinské pagáčiky a bežala som si ďalej po robote.

Z mäsových výrobkov je všeobecne známe,že kuracina je dobrá aj kaloricky,aj bielkovinovo,ale keby ste sa rozhodovali medzi bravčových netučným mäskom a hovädzinou,odporúča sa hovädzina. Je aj kalorick yna tom lepšie,aj bielkovinovo.Ja osobne som zatiaľ len na kuracine,ale nehovorím že som vegetariánka a mäsa sa nedotknem,čiže mi je celkom blízke aj hovädzina,aj keď pomenej,aj bravčovina.

Medzi šunkami napríklad je diametrálny rozdiel v šunke debrecínskej,alebo údené moravské mäso a napr.morčacia,kuracia, dusená strojová šunka.

Ak ešte niečo,rada vám napíšem,aj keď nechcem sa tu hrať na nejakú extrémnu zástankyňu zdravej výživy,keďže aj ja sem tam šliapnem úplne vedľa.To sú len znalosti,ktoré som predtým ani netušila a ani nepraktizovala.

smajliQa

a nikki...

povedz nam nieco viac.. o tych potravin..ktore su rychlo stravitelne????
a to kam chodis?? v akom meste??

smajliQa

lilli
nehnevaj sa.... ale preto prijimame menej kcal, lebo chceme asi schudnut nie,?? a ziadny jojoefekt nehrozi, ked si budeme davat pozor a nezacneme vyslovene ZRAT jak dive.... a kazda z nas tu robi nejaky sport..tak co viac nam mozu poradit,?? taky jedalnicek aky nam urobia to si vieme aj my spravit...vieme si povedat co kolko coho treba a v akom mnozstve aby sme dosadili do tela to co ma mat... a podobne... sportom k paradnej postave..aj to vieme...

lili7

Ahojte kočky. Keď som čítala tie niektoré jedálničky, tak to si koledujete o riadny problém. Je tam primálo kca a aj živín. Týmto spôsobom sa síce schudnúť dá, ale všetko to priberiete naspäť. A ešte k tomu si poriadne spomalíte metabolizmus. Potom priberiete doslova aj zo vzduchu.Začni radšej oslovením profesionálneho poradcu. Váhu si upravíš pohodlne, bez hladovania, podpora po celú dobu redukcie je samozrejmosťou.

Klikni na -odkaz odstránený- a získaj zdarma návod na zdravé chudnutie bez jo-jo efektu.

alchamilka

nikki.7: no tak nám povedz nejaké "pikošky" z toho kurzu ešte a čo tam preberáte aj zdravú výživu však?

nikki.7

smajliQa: Teraz ako chodím do kurzu chudnutia,tak tam sa dozvedám také veci,ktoré som ani netušila.Tam nás upozornili anpotreviny,ktoré sú rýchlo stráviteľné a naopka,ktoré trávia aj viac ako 7 - 8 hodín.

Aj taká kapusta surová trávi myslím 7 hodín a je to zelenina a dokonca aká zdravá.Ale zaťažuje žalúdok a pokiaľ ju telo riadne nestrávi začína hnilobný proces.

A tak to je vlastne zo všetkými potravinymi,treba sa vyhýbať takým,ktoré sú ťažké a zle stráviteľné.
Naopak,taký pangasius trávi do dvoch hodín.

A vidíš,ja som to aj vedela,o tom tuniaku,aj som si na dva dni,teda dúfamž,e zatjra to už nebude, žalúdok "doráňala".