vaginalny krem a tampon

truntulka

dobre,dakujem.. takze si mam dat pauzu kym nedokrvacam, a potom douzivat 2 krat ? ja tomu nerozumiem naozaj, napriek tomu ze chapem ze sa ma prestat v case krvacanie. ale ved aj oralne ATB sa musia uzivat niekolko za sebou iducich dni, aby mali nejaky ucinok. ci mam hned behat k lekarovi, nech mi predpise dalsie balenie, ci co ? neni lepsie radsej nech sa ta trocha vyluci s trochou krvi, ako riskovat ze sa vobec nedoliecim ?

pauli 73

truntulka, určite to máš napísané aj v príbalovom letáku, že počas liečby sa nesmú používať tampóny, tak to jednoducho rešpektuj. trebárs aj kvôli tomu, že tampón ti nasaje časť liečiva a tým pádom zníži účinok...tak isto ako meštruačná krv ti ho vyplaví...

truntulka

ja mam krem. a ten sa vstrebe, alebo zcasti vyluci ked idem na wc, ostatok ostane vo vnutri. no a tampon by zabranil aby vytiekol ci krem, ci krv

lioness_01

truntulka... vaginálnu tabletku si dávaš kam??? žeby do vagíny??? a tampón si dávaš kam??? že by na to isté miesto ako tú tabletku??? aký by to malo zmysel, nacpať si tam aj tabletku aj tampón???

kks, niektoré baby ste na neuverenie...