sex dolezitejsi ako laska:(((

Príspevok v téme: sex dolezitejsi ako laska:(((
amalinka

s priatelom sme boli spolu rok, mal syna 6 rokov a on cez 30 ja som od neho bola mladsia o 8 rokov, nebyvali sme blizko seba a vyuzil to aj ked som mala pocit ze na neveru nema ani vela casu popri praci a synovi o ktoreho sa staral, no pomahali mu jeho rodicia....vzdy nam spolu bolo dobre nikdy nic nepovedal ze nechce vaznejsi vztah ze to nevydrzi bez sexu...a poslednykrat ma podviedol pravdepodobne len tyzden predtym ako sme mali byt spolu, povedal mi tie najkrajsie veci a ja som vsetkemu uverila, nikdy ani naznak ze mu nevyhovuje nas vztah a potreboval by volnost, ja by som ho nikdy nepodviedla a vedel o tom asi si bol az prilis isty...sex som chcela aj ja lenze s nim, jedine co mi povedal je ze mi nechce ublizovat a ze to tak bude lepsie nemal odvahu sa ani priznat lebo vedel ako mi ublizil, mohol ma nechat tak a uzivat si s inymi radsej a nie mne tvrdit ako ma lubi a kopec inych veci som znechutena ake maju niektori chlapi hodnoty a keby aspon vedli povedat pravdu chcu robit kokotiny sorry za vyraz

amalinka

nechal ma mysliet si ze to so mnou mysli vazne zoznamil ma zo synom, rodicmi, jeho syn mi napisal ze ocko ma lubi a vela inych veci vsetko nasvedcovalo tomu ze chce byt so mnou a nakoniec sa na to vysral,ja som neurobila vobec nic okrem toho ze som mu verila - jeho slovam aj cinom, teraz som strasne sklamana a smutna:((( a ked niekto ma patent na tomto fore oko si dobre vybrat tak sem s nim,je to smiesne niekto zije s niekym roky a nakoniec zisti ze ho ani nepozna

jednoducho

podla mna su len 2 dovody, preco ju podviedol:
1) doma nemal co potreboval,
2) nelubil ju...

Kazdopadne uz je vrcholne blbe obvinovat zo vsetkeho chlapa, podviedol ju, OK, a co ma akoze byt? Za to ho budeme vinit? Je to jeho vina? Nie... Je to jej vina? Ano.. a uz len z toho principu, ze si nevedela poriadne vybrat, naco si narazila chlapa, ktory za to nestoji, potom vyplakava, nanutil jej ho niekto? Ked niekoho vyberam a mam v neho doveru, tak to jednoducho niekedy nevyjde, a toto je tento pripad... No co uz, ale vinit za to nebudem rozhodne muzsku polovicu sveta, ale skor svoju neschopnost:

1) spravne si vybrat,
2) nevediet si ho udrzata tak, aby nevymyslal a nerobil somariny!

tak.tik

Igor

nezlozim a ani nezleziem davno zijem v realite nemam ruzove okuliare ani nezijem ruzovo viem ta pochopit a chapem aj ostatnych ktory reagovali

tvoju odpoved som ocakavala je jednoducha: nepomoze neprezradi potrebovala som "to" (vies co myslim) vediet lebo som zena no neodpovedal si nevadi

v zivote sa casto stáva ze i to co milujeme nás časom omrzí

tak.tik

Igor
nezlozim a ani nezleziem davno zijem v realite nemam ruzove okuliare ani nezijem ruzovo viem ta pochopit a chapem aj ostatnych ktory reagovali
tvoju odpoved som ocakavala je jednoducha: nepomoze neprezradi potrebovala som "to" (vies co myslim) vediet lebo som zena no neodpovedal si nevadi

v zivote sa casto stáva ze i to co milujeme nás časom omrzí