sex dolezitejsi ako laska:(((

Príspevok v téme: sex dolezitejsi ako laska:(((
amalinka

s priatelom sme boli spolu rok, mal syna 6 rokov a on cez 30 ja som od neho bola mladsia o 8 rokov, nebyvali sme blizko seba a vyuzil to aj ked som mala pocit ze na neveru nema ani vela casu popri praci a synovi o ktoreho sa staral, no pomahali mu jeho rodicia....vzdy nam spolu bolo dobre nikdy nic nepovedal ze nechce vaznejsi vztah ze to nevydrzi bez sexu...a poslednykrat ma podviedol pravdepodobne len tyzden predtym ako sme mali byt spolu, povedal mi tie najkrajsie veci a ja som vsetkemu uverila, nikdy ani naznak ze mu nevyhovuje nas vztah a potreboval by volnost, ja by som ho nikdy nepodviedla a vedel o tom asi si bol az prilis isty...sex som chcela aj ja lenze s nim, jedine co mi povedal je ze mi nechce ublizovat a ze to tak bude lepsie nemal odvahu sa ani priznat lebo vedel ako mi ublizil, mohol ma nechat tak a uzivat si s inymi radsej a nie mne tvrdit ako ma lubi a kopec inych veci som znechutena ake maju niektori chlapi hodnoty a keby aspon vedli povedat pravdu chcu robit kokotiny sorry za vyraz

IgorGSM

Uz to konecne pochopte!!!!!!!!!

U chlapa neplati sex = laska = vztah

sex = proste jebacka

laska = aj k svojmu autu citim lasku a zato to neznamena ze sa s nim chystam zit naveky a nedajboze s nim sukat

vztah = mam aj k svojmu kolegovi a tiez sa s nim nechystam ani sukat a ani s nim zit

...cize pointa ked si chlap zasuka s nejakou inou tak to neznamena ze tu svoju nema rad a chce sa s nou rozist ale proste mal chut na inu.

amalinka

som rada ze aspon niekto mi rozumie,ako sa hovori vsetko zle je na nieco dobre a to teda bola poriadna lekcia do zivota, mala som ho rada ale ked chlap uprednostnuje radsej sex s kadekym mozem ho srat nech si uziva ked pre neho je v tom zmysel zivota...

civediamo

:))ako ti len rozumiem tiež som to zažila nepišeš o tom istom??tiež mal syna:))a tie rečičky kaleraby do hlavy a ja som mu verila,,nuž čo poučila som sa..aj ty sa pouč a nebanuj za takym ko..tom