Aldara - krem na genitalne bradavice

Natalia 2639472

Ahojte ja mám tiež bradavice a je to nepríjemne čo používate na imunitu ?? Aké lieky poradíte mi prosím vás ? Ďakujem

Natalia 2639472

Ahojte ja mám tiež bradavice a je to nepríjemne čo používate na imunitu ?? Aké lieky poradíte mi prosím vás ? Ďakujem

Simcaba2

Ja aldaru ppuzivam uz asi pol roka bradavyce vzdy zmyznu ale sa aj vratia. Aldara dost rozoziera pokozku a stipe to aj dost svrby

Andrejka1234

Nakoniec som to vyriešila v súkromnej ambulancii laserom. Pichla mi tam lokálnu anesteziu šupkár mi ich vypálila. Je to tretí den bolest žiadna uz sa to hojí a vyzera to ze uz su prec :-) odporúčam to hned riesit ako zbytocne cakat kým meste zaúčinkuju. Aladara mne vobec nepomohla celu sliznicu mi rozdrazdila. Skúšala som aj duofilm. Tiez nie. Možno v budúcnosti ak by som hned nasla čerstvú jednu skusila by som to kolodium forte na nete vela ľudom zabralo ale sa im to aj vracia naspat. Jem hlivu a indonal. Priateľ to nema. Ja som to v zivote nemala za 8 rokov vzťahu. Ale vraj ked máte vírus v sebe pri oslabenej imunite sa Vám to moze urobit. Alebo teoreticky keby ste tam dole mali ranu vraj aj tak by sa tam mohol dostat vírus. Dufam ze uz som sa toho zbavila. Laser neľutujem. Škoda ze som to skor neriešila laserom mohla som mat 2 mesiace pokoj. Držím palce s bojom

Andrejka1234

Ja som práve začala užívať tento krém asi tyzden, zatiaľ zmenu nevidím, len ma strasne boli pošva a stipe to a Páli a svrbí... Uvidim ci mi to pomoze natieram to z vonku dnu sa to nema. Uz som rozmyslala aj nad vypalenim ale tak uvidim este počkám dufam ze to zmizne lebo po tom kreme mam nepríjemne boľavé pocity ale pripisujem to účinkom liečiva. Ale ako vidim viacerych to tiez bolelo a stipalo a mokvalo. Nemohla by som tam skusit nejaky voľnopredajný prípravok z lekárne? Nema s tym niekto skúsenosti? Kamarátka to vraj mala a ze s nejakým krémom jej to za tri dni zmyzlo. Názov neviem.

Lilly03

Dobry den, stalo sa niekomu ze niekto po tomto kreme aj mokvajuce rany aj kde neboli bradavicky ?
Inak ako dlho trvalo po pouzivani Indol 3C or Indonal kym zmizli bradavicky?

Dawia

Ja som mala ten istý problém v lete. krémiky by mi nepomohli a nepomožu ani tebe, ak si nekúpiš výživový doplnok INDOL 3C. Stojí 20, ale nebaujem. Bradavice zmizli, a netrebalo hneď letieť na chiruriu..

modracik

Aby ste sa ich zbavili, nestaci len lokalne uzivanie/vonkajsie/,ale je potrebne aj uzivanie zvnutra,inac sa budu vracat.Na umyvanie pouzivat antibakterialne tekute mydlo.....