Holíte si stehná?

Majocka_3

:D ja mám ešte aj na zadku také mini chlpky :DD horor ale čudujem sa a aj si zaklopem bledé baby blondíny maju na prsiach čierne dlhé chlpy okolo bradaviek ja to nemám iba také tenké mimi ktoré nevidno uplne tenké od korienka svetlé ku koncu tmavšie moja kamoška si depiluje hrud :( chudinka chlpatá ja si zaklopem

lioness_01

majočka, tak pokiaľ viem, niektorým mužom sa to celkom javí :) a ja osobne si myslím, že pokiaľ baba nemá husté ochlpenie na bruchu ale fakt len taký tenký pásik, ani by som to neriešila... to by sme si fakt už mohli začať holiť totálne všetko... ruky, chrbát, atď :D najlepšiee celú hlavu :D

whee_ee

majocka, ja som už popísala, kde všade sa ich zbavujem, haha, ale inak ako normálne na celom tele, ale to iba také tie chĺpky, také klasické, nie nejaké, ktorých by som sa chcela zbaviť :D :)

whee_ee

chlapov netrápi ani celulitída, či tuk na brušku, to len my sme také krepé, že sa stresujeme :D:D:D v dobrom :)

lioness_01

ten mini pásik na bruchu vie byť dakedy aj celkom sexi :D nuž, samozrejme, nás s kuracími chlpkami sa to netýka :D

Majocka_3

Ale baby ked si tak vezmete tak chlapom je to aj jedno či máme chlpky tam či tam ja mám ešte aj taký mini pásik :D na bruchu hahaha no a neorbím snim nič a jemu to nevadí ahahah