Holíte si stehná?

Majocka_3

Jáááj čo by som ja za to dala aby som mala svetlé chlpy ,,,neholte si to to sa vám len zdá to si vidíte len vy nikto vám nebude lupou skúmat nohy :D

whee_ee

majocka neviem, ja so svrbením nemám problém ...

liones, no vieš, človek keď je sám so sebou, tak si všimne aj neviditeľné :D:D a ja si aj v zime, ale nie stále, iba keď idem byť s priateľom, lepšie sa tak cítim :D:D:D

lioness_01

whee_ee... mne to doteraz fakt ani vidno nebolo...úplne tenučké svetlučké jemné chĺpky na stehnách som mala, ale asi tým vekom alebo čo sa mi to zdalo také viditeľnejšie tak som si to oholila a zdá sa mi to teraz lepšie... :D ale fakt len letná záležitosť, cez zimu na to nebudem mať nervy :D :D :D

Majocka_3

Mne sa to nechce holievat ale ked si chcem dat niečo krátke musím si ohlit alebo depilovat podla toho čo sa mi chce ...po holení den ma strašne svrbia stehná sa škrabem ako pes chcela by som si dat depilovat celé telo na trvalo :D

Sisi2

Fakt? ja vždy kolená oholím a dosť... považujem za zbytočné ešte namáhať pokožku holením alebo depilovaním aj stehná,keď tam rastú jemné,takmer neviditeľné chĺpky

whee_ee

liones, podľa mňa je to krajšie, napr. v sukni určite, keď sú také nakrémované hladké nôžky :)) lebo aj keď sú chĺpky svetlé, tak tam sú.. ale ak ich niekomu nevidno, tak sa možno ani nedivím, že s nimi nestráca čas :D

lioness_01

ja som si začala stehná holiť až toto leto :D :D a to mám už po dvadsiatke :D

voľako mi to doteraz nevadilo, som prirodzená blondínka a tie chlpky na stehnách mi vážne nebolo vidno, ale dajako tento rok som začiahla žiletkou aj na stehná a tak sa mi nejak zdá, že to vyzerá krajšie...

ale cez zimu sa isto na to vybodnem...