Hnisa piercing v pupku?

Príspevok v téme: Hnisa piercing v pupku?
misheliiik

prosim vas uz neviem co mam robit stale mi hnisa piercing v pupku,teraz som si vsimla ze na hornej dierke mi to trocha z jednej strany napuchlo.Cistila som si to alpou,peroxidom vodika a neviem cim,mala som tiez masticku ophtalmo framykoin kt. mi pomohol a vyzeralo ze je to zahojene,ale ako nahle som sa isla kupat(cca 4 mes po prepichu) zas to zacalo hnisat.Ophtalmo framykoin by smo este potrebovala lebo s tym sa to fakt dobre hojilo,no je to na predpis a uz doma nemam.Poznate niekto nieco prirodne alebo mate s niecim skusenosti co vam na toto pomohlo? Ďakujem za rady

1mini2

Ano to je velmi pravdepodobne, ze ti to tam tie rifle tak povediac rozdrazdia. Ako co sa mne najviac osvedcilo na hnisajuce rany je betadine

LuciiLuu

Ahojte potrebujem pomoc :( minulý rok nejak na jar som sa konečne odvážila a dala som si prepichnut pupok všetko išlo super zahojene tiež rýchlo ale nejak začiatkom zimy sa mi snim niečo začalo diať (možno to bude kúsok nechutne) zo spodnej rany takže vo vnútri pupku sa mi vytvorilo niečo ako hnisavy vačok alebo pľuzgier (vyzerá to skôr ako výrastok mäsa ) a okolie mám celé zahnisane ... Čistím to pravidelne, mala som aj od lekárky takú mastičku ktorá nachvíľu pomohla a potom znova ... Veľmi dlho som naberala odvahu na vysnený piercing a nechcem ho dať von preto tu hľadám nejaké východisko nejakú pomoc čo máte vy osvedčené že pomohlo ... A chcem sa este spýtať či je možné že sa mi to deje kvôli rifliam ktoré prevažne nosím a tlačia na to ... VELMI VAM DAKUJEM ZA KAZDU ODPOVED

tinabrej

Mne hnisal piercing v pupku cca 4 mesiace, tiež mi okolo neho trochu napuchlo brucho, a myslela som si že to nieje normálne, ale do pol roka sa mi to úplne zahojilo a je všetko v pohode. Mám ho už 3 roky a od vtedy mi vôbec nehnisal. Ale nezanedbávaj to čistenie. Ja som si to najviac čistila alpou a pomohlo. :)

Noemi44

ja som sa normálne sprchovala s piercingom len som si ho neumývala mydlom ale len čistou vodou..a kvapkala betadine..ono to bude približne toho pol roka hnisať ale potom by to už malo byť všetko v poriadku...ak nie tak potom ho treba vybrať

Meggann21

Dobry den.Pred tyzdnom som si dala spravit pircing do pupku.Vsetko bolo ok kim mi pratel do neho neudrel a asi sa mi nejakim sposobom dnu dostala infekcia.Pupok napuchol ocervenel a do rana mi zahnisal.Teraz neviem co robit s tim aby som ten hnis a zapal zmiernila a nakoniec odstranila.Nerada by som ho vybrala no ked sa mi to nepodari nejako preliecit pojde von.Prosim poradte mi ako mam teraz postupovat.Dakujem Megy

Noemi44

ked ho máš vyše roka tak podla by si ho mala dať dole...tvoje telo ho ako keby stále odmieta..tie prvé mesiace to aj hnisa..aj to trošku napuchne ale potom by to už malo byt všetko v poriadku.ja som si dala spravit piercing v januári a už cez leto som normálne chodila na kupaliská..a som si tam dávala len betadine... a ked som si šla vymenit piercing tak už len alpou som to dezinfikovala

jajus5

Ahojte . Prosim Vas o radu. Tiez mam piercing v pupku a ked sa osprchujem, stale sa mi na spodnej casti urobi krvavi pluzgierik, potom mi ta krv vitecie a ostane mi tam iba pluzgierik a dost to boli prepacte ze som trochu nechutna ale prosiiim vas o radu co s tim. Piersing mam uz vise roka Dakujem

lauricka

ahojte , mám piersing v pupku už 3 dni a mám okolo hornej guličky troška zapálené ale bojím sa že sa mi to zhorší a do leta nezahojí a nebudem môcť chodievať na kúpaliská.. prosím vás čo si mám na to dávať aby sa mi to zahojilo uplne? .. :( strašne sa bojím:( vopred dakujem za rady :(

Piercing

Ahojte chcem sa opýtať ohľadom piercingu do bruška pár otázok :

1. Bolí to?

2. Ako dlho sa to hojí ?

3. Môžem sa aj kúpať ? (a kedy či hneď potom alebo tak...)

4. Koľko to približne stojí ? (koľko ste platili za to vy)

a daľšie otázky ma teraz nenapadajú ?

Dada235

Ahojte. Rozhodne nie žiadne mastičky!!! Mne hnisal piercing v pupku tiež a kúpila som si obyčajnú dezinfekciu s rozprašovačom Detoll, 2x denne som si ho striekala na hornú aj spodnú dierku a po 2 týždňoch som mala pokoj a je dobre doteraz (5 rokov).