Velky penis verzus maly

general

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

Devil

O velkost penisu ide vtedy, pokial ho mas moc maly. Podla mna ale cim vacsi tym lepsie hlavne pre tvoje sebavedomie, ja som to dosiahol cvicenim podla navodov na -odkaz odstránený-

ha

Adam Krt
ironia ? nie nie ...sa mylis ja nesrandujem

zebra108
na velkosti nezalezi
dobry milenec prirodzenou inteligenciou vie co ti robi dobre a ....a asi tolko

:-)

Ja to neriesim,ze ho nemam 20 cm.Spolieham sa nato aky som a nie nato akeho mam pipisa.Myslim,ze ked ma baba bude mat rada,tak jej bude jedno,ci ju obrabat budem s 20 cm ,alebo s mensim...

AdamKrt

ha:

nesranduj... Skor to znelo ako ironia. Je to uplny normal, nic podivhodne, nic na chvalenie. Ono ziadny bimbas neni na chvalenie. Kazdemu priroda nadelila nieco.

ťit: chod si pustit teplouckej Tabacek...

ha

Adam Krt
ved ja ta chvalim a ty takto

moja orientacia je OK :)

....do....som tu pisala toho viac ale skolabovala mi elektrina skoooda

ťit

adam trt mna skor zaujima tvoj ritny otvorcek-dierocka ako tvoj maly binbas , dufam , ze ho mas pekne vyholkany a namasteny

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.