Velky penis verzus maly

AdamKrt

ťit a ha :

maly, nemaly..... normalny. To je fuk, mne nerobi ziadny problem, ale ze vas zaujima ten moj bimbas, tak musim povedat, ze vasa sexualna orientacia ma nezaujima. Vybavte si to medzi sebou a o mojho bimbasa sa nestarajte :)

AdamKrt

zebra108:

cvic kegelove cviky a pokial budes dobre ovladat svaly panvoveho dna, tak mozes partnera urobit bez sexu, bez pohybu von a dnu, cisto len vnutornymi svalmi vaginy.

zebra108

takze prichadzamna to ze u kazdeho je to individulane niekomu to robi dobre s malym inemu s velkym a ja ze je chyba vo mne

milli11

Ja mam opacny problem, ja som zas dost uzka. Pri strednom penise to bolo natesno, pri malom to bolo fajn. Velky som este nemala, ale vzdy sa bojim, aby muz, s ktorym zacnem chodit a sexualne zit, neskryval v nohaviciach obra.

rado ba83

no niektore ženy ju maju vyplajdanu aj ked su mlade neviem čo budu robiť po pôrode alebo ked budu staršie ked jej ešte panvove dno padne dole čo si tam budu pchať tehly.. chudak muž..

AdamKrt

zebra108:

u mna je to cca 16-18 cm, podla toho, aka kvalitna je erekcia. Ale niektore polohy, kde sa vagina dost otvara nemozem ist naplno, lebo partnerku to zacina boliet. Keby vsak pri takej polohe bol penis mensi, tak mozem ist o 106. Takto sa clovek musi kontrolovat a to uz neni ono.

Pre kazdy penis su vhodnejsie ine polohy. Vsetko ma svoje vyhody i nevyhody.

Ani vytahana vagina nemusi byt problem. Ak je velmi vytahana /ma ju velku/, moze zena zazit rozkos treba pri fistingu. Ver, ze to je intenzivnejsie, ako hocijaky hruby penis...