Herectvo - zahranicne skoly

malalarva

lioness_01 : ale skúsiť to predsa môžem .. :) a co ze vyhodím peniaze za príjmacky... aspon potom nebudem lutovať !!! :)

lioness_01

malalarva, ja sa s tebou nehádam... :) ja ti len hovorím ako to vo svete dospelých a vo svete obrovskej a dravej konkurencie chodí... narozdiel od teba som si už dačo aj zažila... ale máš pravdu, márna snaha...veď uvidíš sama, keď vyhodíš peniaze za prihlášku na školu, na ktorú nemáš... spovedať sa mi samozrejme nemusíš, ale ako správna "veľkáčka" by si mala dokázať prijať aj iný názor ako je ten tvoj ...

malalarva

lioness_01 : si už trápna a keby si bola na výške tak sa tu so mnou nehádaš mas max. 14rokov :) a vlastne spovedať sa ti nebudem

lioness_01

mmm, tak to si potom iná frajerka, ak si za dva týždne dokázala vyhrať aspoň 2 HK a odohrať nabrať niekoľko ročné skúsenosti v divadelnom súbore...

lioness_01

názov fóra je ZDRAVIE.sk :))

a ja si to nemyslím že nič nerobíš, ty SAMA si to raz (asi dva týždne dozadu) písala... tak neviem koho teraz klameš... mňa nemusíš, takže zrejme seba

malalarva

Julia R : dakujem
Lioness_01: tvoja starost nie je ma tu kritizovať preco nic nerobím(co si myslís ty) alebo nieco ... Chcela som aby tu písali ludia ktorí s niečim takým majú skúsenosti a nie TY aby si ma odradzovala :) takze si radcej precítaj názov tohto fora ,,,,, , ,,, ,, , ,
Jediní kto pochopil tomuto foru bola vevericka ... a podporla ma Julia R.

PAPA

lioness_01

Julia R, keby si ty vedela na čo všetko som ja už myslela...čomu všetkému som sa už venovala a poviem ti, mala som vo veku malej larvy omnoho väčšie skúsenosti čo sa týka herectva ako ona, ale narozdiel od nej mám zdravý rozum a úsudok, a viem, že ani tie moje skúsenosti neboli postačujúce... :)) ale veď, neni som tu na to aby som sa chválila...

Malalarva nech sa radšej učí pravopis a nevymýšľa herecké akadémie v USA... :)

ja jej len dobre radím...

hassy

ale prestante...lioness ma pravdu, a pozera sa na svet realne...malalarva zije v sne, nema ziadne skusenosti, a sanca ze by si takyto clovek dostal na herectvo je viac nez miziva...na vsmu chodia ludia ktori hraju od malicka, maju s tym skusenosti, chodili na konzrevu... su iste veci na ktore sa treba pozerat triezvo...ja nevravim ze je to zly sen, ale je to len sen, a treba sa s tym zmierit, a clovek ktory nedokazie priat nazor a kritiku druhych, nie je este vyspely ani na to, aby sa vobec rozhodoval co chce robit... ako som povedala larva je mlada, a kym pojde maturovat, tak sa na 200%rozhodne ze pojde na inu skolu, o to sa s vami stavim o co len chcete