Roztahovanie ucha

Príspevok v téme: Roztahovanie ucha
jankaaaaaaa

mam dierku v uchu od malicka. nosila som klasicke nausnice. no teraz som sa rozhodla ze si roztiahnem ucho a dam nejaky pekny tunel cca 5mm maximalne . no neviem ako nato. ci sa mi podari roztiahnut uz davno zahojenu dierku..? alebo sa roztahuju len ccerstvo prepichnute usne laloky alebo ako to je? a mam si hned kupit roztahovak a ten tenucky koniec si pchat do dierky aj ked mam dierku uplne malu do ktorej mi vojdu obycajne tenke nausnice...?

Anikaz

Odpovede pre každého:No takže... Rozťahujem si ucho asi polroka a teraz mám 12mm. Rozťahovala som si najprv s piercingom do jazyka (keďže je väčší ako normálna náušnica). Potom s rozťahovákmy 2mm, 3,4... Teraz mám v uchu 3 rozťahovať naraz lebo väčšie sa mi kupovať nechcú. Opuchy sú normálne. Bolest Je taktiež normálna... Zápach uchu však nie. Zápach značí hnis... Čiže máte zlý rozťahovák zo zlého materiálu. Mala som chyrurgicky tunel z ktorého mi ucho hnisalo veľmi veľa ( hnisanie je v pohode na začiatku pri roztahovaní) zistila som, že moje telo chyr.ocel neznáša tak som prešla na iné a je to ok. Pre viac otázok a rád píšte na email: anickamihalova111@gmail.com

B_e_a_t_k_a_

Rozťahuj určite len so zahojenou dierkou v uchu. Mne prišlo dosť zbytočné kupovať po každom milimetri nový rozťahovák a na začiatok som kúpila rovno 3mm. Tak či tak je na začatku tenký a až potom sa zväčšuje. Je dobré rozťahovať po horúcej sprche potom natrieť hrubou vrstvou krému aby ucho zmäklo , počkať aspoň 10 min a až tak tam začať dávať koniec rozťahováku. Zasúvaj ho tam až pokiaľ nezačneš cítiť bolesť, daj si na chvíľu pauzu a toto opakuj až pokiaľ ho nebudeš mať v uchu celý. Hlavne sa nikam neponáhľaj inač hrozí, že sa ti ucho natrhne. Potom už len stačí ucho viackrát denne dezinfikovať a ja som si ho aj natierala framikoinom. Určite si na noc rozťahovák nevyberaj ako som tu niekto písal :D a ak ti opuchne tak je to úplne normálne. Mne aj trochu hnisalo a krvácalo ale nechala som rozťahovák v uchu viac ucho dezindikovala a v pohode sa to zahojilo :)) veľa šťastia :)

Načo meno

Takže hlavne žiadne stresy.....ja som si začala roztahovať uši sama, bez rozťahováku asi mesiac po prepichnutì uší. Zo začiatku to trocha krvácalo a ani tak nebolelo. Teraz mám niečo cez 3 mm,a nosím tam tam rovnejšiu polovicu Z fakeového slimáka. Dierka už je naplno zahojená, smrdí iba trochu (skoro vôbec necítiť) keď je vonku teplo A zabudnem si dierku vyčistiť. Ale inak úplne bez problémov, akoby som sa narodila aj s tým. Chcela by som pokračovať na 5mm.
Odporúčam každému kto chce vyzerať dobre.

p.d.

To robite podla vzoru nejakeho africkeho kmena? Tetovanie este nejako chapem a sam si jedno dam, ale natahovat si usi?

Brouček

Chci se zeptat, mám teď asi 2,5mm a chtěla bych na 3,2mm, ale ucho si roztahuju jen po sprše večer tak na 2,5hodiny(stačí to nebo to chce i přes den a pak na večer vyndat aby si odpočinulo?) a pak ho na spaní vyndat. Ráno mě ale ucho boli, takže si tam roztahovák tak dva dny nedám. Za tu dobu se mi ale dírka zase zmenší co? Je tato bolest normální?

ThE_CuPcAkE

;D Ja som mala iba obyčajnú dierku na náušnice, a potom som si to rozťahovala malými rozťahovákmi ;D Za 4 dni som dala 10 mm ;DD ;-P

mojemenoje12

ahojte neviete my pomoct ako by som si mala spravne roztiahnut ucho ? :( lebo mne to velmy nejde krváca my to a ja strane chcem tunel plsiko poradťe my

Diana

Ahojte ... rozťahovala som si ucho a dost mi to opuchlo, to asi neje v poriadku no. Poradite čo s tym ? :D alebo či to vobec bude normalne ?

polin

Sakramenski to boli ale dezinfikujem si to asi rano ked pridem zo skoli a na spanie a hoji sa mi to boli to moc to boli ja uz mám 2mm a chystam sa na 3mm