DR. Dedík? poznáte ho?

pacientik

Dobry den
liecil mi oci-no katastrofa musel som si kupovat namiesane bilinky co nemali ziaden ucinok tomuto sarlatanovi ide len o to aby tahal z ludi peniaze nema sajnu co sa ako lieci pri nom sa prizivuju jeho dcery ktore by sa inak nedokazaly uzivit,tak isto to plati aj o nom

anula1005

Dedík je skutočne dobrý môj syn má ekzém, ktorý nevedeli na Bratislavských Kramároch liečiť tri roky bol len ako skúšobný králik všeliaké mastičky mu dávali, čo pomohlo na chvíľu a potom sa to ešte viac zhoršilo. už som bola zúfalá.Syn 1 mesiac berie kvapky a prášok a už teraz má ekzém zlepšený nemá to už zapálené a menej ho to aj svrbí. ja ho môžem len odporúčať treba to vyskúšať. anula

janka

Dobrý deň, ja chodím Dedíkovi už 3 roky, lieči ma na atopický ekzém. Spočiatku sa to všetko vyrazilo von, ale postupne to začalo ustupovať. Bolo obdobie, keď som si myslela, že som vyliečená. Nemala som ani fliačik. Ale potom sa to vrátilo, ale nie už len na niektorých miestach, takže niektoré sa mi uzdravili. Naďalej budem k nemu chodiť, veď kožní lekári mi nevedia pomôcť.

dixi

my sme k nemu chodili cela rodina, kazdemu bolo nieco ine. trvalo to dost dlho, lebo sme si uvedomovali, ze zo zaciatku sa stav asi zhorsi. tak sme boli trpezlivi. manzel sa na to vykaslal po roku a ja po roku a pol. syn to vydrzal iba pol roka. daval nam nejake prasky. ale zial nam to nepomohlo ani jednemu. asi kazdy liecitel ma svoje limity. proste nikto nepomoze kazdemu.

majap

Prajem krásny a slnečný deň prosím poradte mi či pán dr Dedík môže vyliečiť aj diag.Epi.,Prosím napíšte mi má niekto s ním skúsenosti..Dakujem...

n111

Ahojte, mam zaujem sa stretnut s dr. Dedikom, vie mi niekto poradit ako sa k nemu objednat, alebo ci ordinuje aj v Nitre, pripadne v blizkosti.