DR. Dedík? poznáte ho?

frantiska

ahoj denisa mohla by si mi napisat kedy chdi dr.dedik do k.d. v prievoze vjakom case ordinuje a ci sa musim objednat dakujem marta

neregistrovana

Ahoj, pana Dedika poznam, nakolko som sa u neho liecila. Dlho som mala oslabenu imunitu, dal mi nejaky prasok, ktory som uzivala 1x za den asi po mesiaci uzivania sa mi stav zlepsil.Byvala som casto chora a trpela na rozne infekcie, virusy a bakterie. Tak isto pomohol aj mojej malej dcerke, ktora ma zlateho stafilokoka a nepodarilo sa ho nijako uspat. Robil jej velke problemy, nemohla dychat nosom, stale mala v nose husty hlien, ktory jej stekal do hrdla. Asi po dvoch-troch mesiacoch sme mali pokoj. Odvtedy kvapky neuzivala, teraz zrovna ho ma, no odvtedy uz uplynul rok :) Teda nam to v podstate dlho vydrzalo a zrovna sa ho chystam navstivit.

diana

ja sa u pana dedika liecim uz dva mesiace..mam strasne akne...zatial sa mi nezda ze mi to pomaha ale uz som vyskusala naozaj vsetko tak dufam ze mi konecne pomoze

viera krajčovičová

ja som bola u pána Dedíka a zistila som , že skutočne k nemu chodí veľa ľudí. Mne osobne nepomohol . Skôr naopak . Dal mi nejaké prášky, ktoré mali liečiť 3 choroby /medzi ne patril aj exém/a mastičku , ktorou som sa mala potierať. Ale po 2 dňoch som prestala , pretože som zostala doslava flakatá , červená a celá vysypaná. Tak možno to pôsobí individuálne. Ja sa osobne spolieham na seba , vedomosti , ktoré som získala sliečením a navštevujem kožného lekára MUDr.Hemzu. v Bojniciach.

olga

My sme za nim boli s dcerou a nepomohlo jej to.Stav sa jej este viac zhorsil a museli sme ist ku koznej.Asi je to individualne,ale s detmi by som tam uz nesla,iba ak by boli vacsie.

m.k.

Dedik je dobry, uspesne lieci kozne choroby, akne a aj kopec inych veci.Byva v Tr. Tepliciach, ale chodi aj do Noveho mesta nad Vahom, do Piestan , do Blavy.
Ak ma niekto zaujem, tel. na neho je 032/6553005 alebo 0905 513 908

alicia

Ahojte...mam uz nejake tie skusenosti s liečnou u p.Dedika konkrétne s liecbou atopickeho ekzemu.Ak by ste sa chceli podelit,prip.ak sa niketo lieci unho na atopicky ekzem nech ma kontaktuje,budem mu vdacna.
Alicia191@azet.sk
S pozdravom Alicia