Ako zrýchliť metabolizmus?

elena1234

zrychlit metabolizmus??ak ho mas zniceni z diet,,a njedenia a potom prejedenia,,,zacni hned a to jedenym malych porcii a 5 krat denne,uvidis ze uz po tyzdni postrehnes zmenu..ale ak chces schudnut alebo si udrziavat vahu tak to musis dodrziavat uz navzdy takto..Ja si myslim ze je to lepsie ako prejedanie sa,,pretoze potom sa clovek navladze ani hybat....
A to neznamena ze 5 krat denne jest,,ze si das jogurt,,keksik,jablko,,a chlieb,,
masko,zelenia,,ryby,ryza ,.....ovocie,,,atd..
vela stastia

majka_21

No mne sa ho trosilinku podarilo rozbehnut tym dostatkom vody (vypijem 1,5 l max), a snaha jest aspon 3-4 kg do tyzdna. Za 2,5 mesiaca som tak dala dole 7 kg, co ma tesi. Chcela by som dat dole este 8 kg. Zvykla som plavat, i ked teraz som uz vyse mesiaca nebola... Ale verim, ze sa opat rozbehnem a dam dole aj tych dalsich 8 kg. Ono nejde mi o to schudnut do leta... ale celkovo schudnut - do roka urcite. Ale co sa tyka tvarovania postavy a schudnutia, tak sa chystam spojit speening s plavanim, vraj to super funguje spolu.

vierka86

chod na fb, a najdi si stranku cesta k novemu telu, trener ti pomoze aj osobne, cez mail ak budes chciet, ale vela sa tam dozvies o stravovani a o tom ako nastartovat metabolizmus na maximum, nieje tam ani jeden clovek co by nebol spokojny

fixka

chcela by som sa spytat ako zrychlit metabolizmus pokial uzivam antidepresiva. totiz odkedy ich beriem dost som pribrala aj ked jem ovela menej ako predtym a vsekto zdrave jedla :( takze stravou to priberanie urcite nebude. ak ma s tym niekto skusenost prosim poradte.

zuzana854

no tak ziaden dvojnik..:)) ale to sa mne tak omylom akosi podarilo.. chcela som napisat akoze tvoj nick a k tomu otazku a nejako sa mi to poplietlo a vzniklo z toho nedorozumenie..:) takze ospravedlnujem sa, ale nebolo to umyselne...Pekny den..:)

TrainingBoy

no asi tu mam dvojnika :)
ano spravne stravovanie je postacujuce, ale to co som napisal predtym je este lepsie, ked budes prijimat malo kalorii a potom telu zrazu v jeden den das vacsiu davku, tak si nebude vediet zvyknut na tieto zmeny a metabolizmus ostane rychly aj v dni kedy nezjes nic (obrazne povedane). Schudnut sa da zmenenim stravy alebo cvicenim. No najvacsi efekt dosiahnete ked tieto dve veci spojite.

Od stacionarneho biku nie su tucne stehna, teda pokial pod pojmom tucne stehna niekto nemysli mensi narast svalov, ktory je vo faze chudnutia skoro nemozny. Orbitrek ma vyhodu aj v tom ze zatazuje ruky, ale kedze je to prepojene tak niekto ich nemusi zatazit vobec. Ja by som tie stroje striedal, ale viac menej to je jedno, na vsetkom sa da dobre spalovat.

xenina

whee_ee

dakujem, ale ja si nevsimam ip adresy tak som nevedela :)

a ma niekto skusenosti s orbitrekom, da sa na nom pekne schudnut???myslite ze ked sa budem stravovat racionalne a cvicit na orbitreku tak by som mohla na zaciatku zhodit za mesiac 5 kil?

whee_ee

xenina, to ti neodpovedal trainingboy, niekto mu chcel adresovať otázku a šupol jeho nick do prezývky, stačí kuknúť IP adresu ;) :)

odpovedam

baby, cvicenie na bicykli i orbitreku patri k tzv. kardiostrojom - to znamena, ze na chudnutie su vhodne - na palenie tukov. Treba vsak na nich cvicit aspon 20 minut denne, idealne aj viac.

Co sa tyka metabolizmu, jedzte pravidelne, po mensich davkach a castejsie. Ale nie vtedy, ked uz vam skvrka v bruchu. Vtedy to uz v poriadku nie je. Rovnako je dolezity pitny rezim, pite takisto pravidelne, tak, aby ste nepocitovali smad. Ked ho pocitujete, telu chyba uz stvrt litra tekutin.

Teda pravidelny pohyb, strava i pitny rezim by vam mali pomoct fungovat efektivnejsie. A urcite viete same, akym potravinam sa pri chudnuti vyhybat :-))))