objektívna nemožnosť výberu partnerky

Príspevok v téme: objektívna nemožnosť výberu partnerky
beskyd

dobrý deň, prosím vás, mám taký problém.. mám určité predstavy o tom, aká by mala byť moja potenciálna partnerka, ale keď je predpoklad alebo teoretická šanca, že som možno takú spoznal, zisťujem, že jej vôbec nie som hoden, ani jej podobnej s podobnými kvalitami. zaslúži si niečo lepšie než som ja. a nejakú vadnú zase nechcem... čo mám robiť? s niektorými nedostatkami neviem nič spraviť lebo sú podmienené genetikou, odstránenie iných si vyžaduje čas. mám si kúpiť ryby? alebo zajaca? ktoré zviera je schopné väčšej nehy?

La Repubblic

beskyd
trosku odbocim ale len na porovnanie:
mam pocit ze zlo je sexi dobro nudi keby to tak nebolo boli by vsetci ti bezkrky a vyholeny slovensky gauneri bez zien a bez frajeriek boli by zufali opusteny a zanedbany ktory by sa pre svoju moralnu pokrivenost hnusilieste aj prostitutkam a to aj okravatovani prislusnici nasej statomafie
a vidis vsetci maju milujuce a obdivujuce zeny
takze NECHAPEM !
SU NAOZAJ TAKY DOKONALI?

jajka001_

beskyd, a co ak neexistuje taky uzasny chlap, ktory by si tu tvoju uzasnu zenu zasluzil? prenechas ju nejakemu looserovi alebo jej doprajes, aby stravila zivot (?) s tebou, ktory dokazes ocenit jej kvality?

milli11

A co jej vadi alebo vadilo na tvojej povahe, zistoval si to? Mne by vadilo iba keby bol suknickar alebo si nasiel inu popri mne, nad ostatne by som sa vedela povzniest.

milli11

Co vlastne znamena byt dokonaly? 1. Clovek, ktory je perfektny a to iste ocakava aj od inych? Alebo 2. Clovek, ktory chape, ze ludia maju aj svoje chyby a nedostatky? 1. pripad som zazila a uz viac nechcem. Napriklad by som bola s niekym novym na 1. rande. Ovela sympatickejsi by mi bol muz, ktory by sa mozno aj strapnil ako ten, ktory by cely cas hral suverena bez pocitov.

beskyd

lost, hmm... ked nieco robis, vacsinou vzdy vies preco, mas nejaku viziu, predstavu o vysledku tej cinnosti, ktora ked je naplnajuca tak je clovek schopny robit celkom dost. to ale plati vo vseobecnej rovine, toto je jedna stranka veci. chces kvalitnu zenu, tak zrejme chces zo seba spravit nieco, aby si ju vedel zaujat... ale to moze byt aj auto, dom, moc, vplyv, ja neviem, kariera, hocijaka hodnota.. keby si nemal ziadnu motivaciu, zrejme by si zhnil a nebol schopny robit nic nad ramec prezitia. ja by som na sebe makal aj nebyt tejto baby lebo mam aj ine ciele popri tom, heh, lenze odkedy som sa vratil sem do blavy kvoli vyske tak som taku babu nevidel, ani ziadnu inu ktora by jej siahala aspon po clenky tak som z toho taky nejaky rozbity asi:)

lost

beskyd,

Ty sa mas, mas aspon motivaciu, perfektnu motivaciu preco na sebe makat. Makal by si na sebe ak by si ju nemal?

jajka001_

ak mas pocit ze na nu nemas, asi ta ten pocit tak lahko neprejde, ak sa date dokopy, budes trpiet komplexami, neustale jej vraviet aka je uzasna a ako si ju nezasluzis, ju to bude trapit a bude ta presviedcat ze to tak nie. tymto tvojim blbym pocitom menejcennosti otravis a znicis cely vztah, ktory by inak mohol byt ok

beskyd

dakujem vsetkym za rady a postrehy. trocha len doslo v niektorych pripadoch k nepochopeniu veci v tom zmysle, ze za primarny problem nepovazujem odmietnutie ako take. to beriem ako normalnu vec, tiez som sa musel vediet striast ludi/zenskych ktorych/ktore som pri sebe nemusel, to je ok. problem je vsak s tym, ze keby to aj nahodou teoreticky vyslo, nedokazal by som sa zbavit vycitiek tej povahy ako pisem, pocitu ze si ju zasluzi dakto lepsi. proste ta baba je uplne uzasna zena, hodna ucty a obdivu. krasna, prijemna, prirodzena vesela baba, pracovita, sikovna a svedomita studentka s ktorou sa clovek citi uplne uzasne a da sa s nou bavit o hocicom a povedat jej vsetko. ziadna bratislavska cupka akych je tu na mraky, a prave preto som presvedceny ze si zasluzi pri sebe top cloveka, ktorym zatial nie som a mozno/asi ani nikdy nebudem. neda sa s tym (okrem makacky na sebe, co je uplne jasna vec) neodbytnym pocitom nieco robit? nemal tu ktosi podobny problem, resp. bol niekto v podobnej situacii?