objektívna nemožnosť výberu partnerky

Príspevok v téme: objektívna nemožnosť výberu partnerky
beskyd

dobrý deň, prosím vás, mám taký problém.. mám určité predstavy o tom, aká by mala byť moja potenciálna partnerka, ale keď je predpoklad alebo teoretická šanca, že som možno takú spoznal, zisťujem, že jej vôbec nie som hoden, ani jej podobnej s podobnými kvalitami. zaslúži si niečo lepšie než som ja. a nejakú vadnú zase nechcem... čo mám robiť? s niektorými nedostatkami neviem nič spraviť lebo sú podmienené genetikou, odstránenie iných si vyžaduje čas. mám si kúpiť ryby? alebo zajaca? ktoré zviera je schopné väčšej nehy?

kafe

Byskyd, ty si zlaté chlapča :) Si presvedčený, že ona si zaslúži top človeka. Ale to je predsa TVOJE presvedčenie nie JEJ. Čo ak ona hľadá práve takého "lúzra" ako si ty? Nech ti sama povie, čo očakáva od života (od partnera), aké má plány.. keď sa v tom nájdeš, nemáš prečo ju nechávať niekomu druhému (lepšiemu), keď ty si (možno) to, čo ona chce.

Ja stále nechápem, ČO ťa robí takým veľkým lúzrom v porovnaní s ňou. Možno máš pravdu a tvoje nedostatky sú skutočne hrozné a nepasuješ k nej. A možno tvojich predností je viac a je to presne to, čo ONA hľadá a tie nedostatky dokáže tolerovať...

slusa

beskyd, kazdy ma nejaku chybu. Aj ona.
Niektore chyby su neprijatelne vseobecne, lebo kazia kazdy vztah napr. zavislosti, ziarlivost, parazitizmus/ lenivost, rozne cudactva, nejaka telesna odpudivost / hruba spina, smrad, ..../. Ak nic z toho nemas, ostavaju induvidualne drobnostky, kazdemu sa paci nieco ine.

Ako zviera odporucam macicku/kocurika. Konzerva zradla na par dni, nemusis sa ponahlat vencit, moze byt aj par dni sam, nasypes granule, potom vycistis podstielku. Emocie cica/cicos poskytne a mas aj dobry namet pre prve rozhovory s babou.

jajka001_

La Republic, hej, rebeli a zli chlapci maju svoje čaro :) tak to je, mozno preto ze zeny tuzia menit muzov a na dobrakoch toho moc nenamenia :)

La Repubblic

jajka dakujem :)a nie ten ale ta

...som tak sikovno pisala ze som to dobabrala :) (sa vyhovaram) obcas pisem ako hotentotka :))

a inac to co som pisala je moja skusenost asi ma musel zivot preplieskat aby som sa spametala