Priateľka ma klame?? .. alebo je len moja žiarlivosť?

Príspevok v téme: Priateľka ma klame?? .. alebo je len moja žiarlivosť?
ČOkoš

Ahojte .. mám jeden strašný problém .. :´(
Priateľka ma oklamala .. pred pár dňami .. to som jej odpustil .. a však dnes som náhodou naďabil na komentáre od všeliakých cudzích chalanov .... sú to dosť šteklivé komentáre a zo slušnosti ich sem radšej písať nebudem .. a však ona tvrdí že ich vôbec nepozná .. pritom tam im odpísala .. ja už vážne neviem .. som asi dosť žiarlivý .. ale toto je na mňa moc! Ešte že to, že ma oklamala som zistil od jedného jej kamaráta, inak by mi to ona sama nikdy nepovedala .. čo mám robiť? .. Už ani neviem čo ku nej cítim neviem čomu mám veriť som úplne zúfalý :´( ...
(Obaja 17)

bibi1234

ČOkoš dobre si spravil, ste mladi a deli Vas od seba vzdialenost, takze to nemalo buducnost... uz tym klamstvom, ku ktoremu sa potom priznala, nastrbila doveru vo vztahu. Moj sucasny si tiez zopar-krat zachatoval, potom sa zabudol odhlasit, tak som mu to vylustrovala a hlavne hned do prveho riadku na profile som mu napisala nieco v tom zmysle -mam najlepsiu frajerku na svete, ktoru neskustocne milujem, takze mi ziadne zeny nepiste, je to zbytocne, lebo ziadna z Vas sa jej nevyrovna... Samozrejme, ze si to z tade nemoze vymazat:O)))) lebo by hned lietali taniere, takze uz chatovat nechodi, hlavne zijeme spolu, takze si ho viem pekne postrazit...

ČOkoš

Dnes som to ukončil .. už som to nevydržal .. :´( ... už mi neodpísala .. vzhľadom na to že bola odomňa 80 km už sa asi neuvidíme .. asi jej to takto bude vyhovovať! ach jaj na nič život :´( .. koniec témy

smejko0055

ahoj ja mám presne taký istý problém ako ty a neviem, čo ďalej. Aspoň,že nie som sama komu ten pokec,skype, icq ničí život. Môžeš mi napísať, ked chceš dám ti môj mail.

milli11

nie, preto lebo mi povedala že ho ani nepozná a dozvedel som sa že spolu volávajú cez skype keď mi ona tvrdí že nemá čas!

Aj u mna to tym zacalo. Prisahal mi, ze ju nepozna, potom, ze je len kamoska, ze by si s nou nikdy nezacal, aj vymenoval dovody, preco nie. A teraz uz spolu chodia. Ale najskor sa s nou porozpravaj, uvidis podla jej reakcii, ci bude ochotna sa s tebou rozpravat, ako sa bude tvarit, na com si, hoci moze byt vyborna herecka.

,,,,,,,,

Cokos
mam pocit ze az moc pocuvas kamosov vies kto podozrieva hlada ten aj veruze volaco zaujimave najde vytvoril si si akusi vlastnu spionsku siet ani Mosad by sa nemusel hanbit
dufam ze som Ti neublizila ale mam taky dojem ...to co tu pises
skus sa porozpravat s priatelkou pokial ta nepochopi a nepokusi o napravu a neprestane si pisat tak si pis i Ty a uvidis ci bude ziarlit

ČOkoš

nie, preto lebo mi povedala že ho ani nepozná a dozvedel somsa že spolu volávajú cez skype keď mi ona tvrdí že nemá čaS!!!!!!!!

ČOkoš

Tak a dnes som sa dozvedel od jedného chalanka ževraj spolu aj volávajú .. od jedného z tých čo jej písal tie krásne komentáriky ... (o tom mi tvrdila že s ním ani nepíše) som odhodlaný poslať ju kaďe-ľahšie ;( .. mám chuť jej riadne vynadať .. ;( .. myslíte si, že až prehnane žiarlim?

tens

kazdy klame a na reci od kamaratov nedavaj ..oni do vasho vztahu ani mysle nevidia..a steklive kraviny si moze písat naozaj len s cudzími..ale prekvapuje ma ze si "náhodou "nadabil na komentáre..ked ju prestanes kontrolovat bude ti lepsie...