Hnedý výtok alebo menštruácia?

Príspevok v téme: Hnedý výtok alebo menštruácia?
Christine

týždeň pred dňom kedy som mala dostať menštruaciu zo mňa začalo vychádzať čosi hnedé akoby výtok..trvalo to ale až 5 dní tak som si pomyslela že to bude menštruacia a tak som sa k tomu aj spravala ... pred tým som uživala ascorutin ... menštruáciu ktoru som mala dostať tyždeň na to ako stale som ani nedostala ... bolo to hnedé len slabšia menštruácia alebo sa mam báť ? :(

Cistavagina

Ženy čistite si tie vagíny poriadne nebude vám z tade vytekať nič hnedé ani vám z tade nebude smrdieť ako z chlieva. ?

ahjajjaj

Lianka, začala sa Ti menštruácia. To hnedé je zrazená krv. Za tých pár dní, čo ju budeš mať sa bude meniť aj farba krvi aj intenzita krvácania.

Lianka123

Ahojte
Chcela by som sa spýtať či máte niekto podobnú skúsenosť. Mám 14 rokov a ešte nemám menštruáciu ale od včera mám hnedý/svetlo hnedý výtok. Je to normálne?

KeraKeri

Ahojte. Pred 3 dnami som dostala taky hnedy vytok a este som menstruaciu nemala. Prosim poradte mi co mam robit. Dost sa toho bojim. Prosim poradte mi.

mmoonna

Za menštruáciu sa považuje krvácanie čerstvou (červenou krvou). Pokiaľ si ešte menzes nemala, značí to, že sa čoskoro objaví :)

Lili1749

Ahojte nemám este menštruáciu no včera aj dnes mam hnedý výtok neviem ci to je výtok alebo menstruacia.
Prosím poradte

Lili1749

Ahojte nemám este menštruáciu no včera aj dnes mam hnedý výtok neviem ci to je výtok alebo menstruacia.
Prosím poradte