Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Hnedý výtok alebo menštruácia?

Príspevok v téme: Hnedý výtok alebo menštruácia?
Christine

týždeň pred dňom kedy som mala dostať menštruaciu zo mňa začalo vychádzať čosi hnedé akoby výtok..trvalo to ale až 5 dní tak som si pomyslela že to bude menštruacia a tak som sa k tomu aj spravala ... pred tým som uživala ascorutin ... menštruáciu ktoru som mala dostať tyždeň na to ako stale som ani nedostala ... bolo to hnedé len slabšia menštruácia alebo sa mam báť ? :(

Daduškinka

Ahojte .. Včera som spozorovala na nohavičkách taký ako keby hnedý výtok .. Menštruáciu som ešte nedostala a neviem čo to je mohli by ste mi poradiť ?

Lilka1941

Prosim vas viete mi poradit? vzdy pred menstruaciou mam 7 az 10 dni silny hnedy az krvavy vytok-akoby islo o zrazenu krv, je to sprevazdane bolestami v pobrusku a potom normalne dostanem menstruaciu poriadnymi bolestami. Uzivam duphaston ale vzdy to mam rovnake.

lollypop789

aj ja som uz mala podobny problem,lenze mne ten vytok trval 3tyzdne, ale iba taky slaby, ale isla som ku gynekologicke, a ona mi povedala ze mama nieco s hormonmi, a predpissala mi nejake lieky, to som brala pol roka, lebo u mna problem bol aj v tom ze moj cyklus nebol pravidelny, a od vtedy je uz vsteko v poriadku. tie lieky som mala brtat tak ako HAK, ze po 21 dni robis 7dni pauzu, ale nebola to HAK

Jaja18

no ja uzivam HAK uz 3. mesiac a po 2. mesiaci som mala dostat menstruaciu ale mala som cely tyzden hnedy a silny vytok a pokracuje to este ale uz iba take slabe spinenie a to uz beriem 9 tabletku z 3. blistra...

jajkafr

airiana
niekedy môže mať žena v strede cyklu počas ovulácie krvavý hnedý výtok niektoré ženy to majú pravidelne a potom príde menštruácia normálne ako má :)

Airiana

hm ktovie co to moze byt, ja neberiem ziadne lieky, mala som sice mensiu nadchu,stratu hlasu a brala som kalcium,ale z toho to asi nebude

Airiana

ja by som sa chcela spytat ci s tym niekto ma skusenosti,ale mam podobny problem...teda vzdy mam cyklus da sa povedat presny a vcera mi zrazu akoby prisla menstruacia,lenze skoro dva tyzdne dopredu ako mam mat, ale je slabsia ako obvykle neviem si to vysvetlit,prosim ma niekto podobnu skusenost?

Netehulka

Ja som mala hnedy vytok, ktory trval 11 dni a nakoniec som v tom. Takze ja vytokom uz neverim.A tiez som si myslela, ze mam menzes. Ale tak nestazujem sa.

Lulka54223

to hnede podla mna bol taky vytok zmiesany skrvou..neviem ci je to menstruacia.. =) ale nemusis sa baat ...urcite ..aspon podla mna..par mojich kamosiek malo ties lentaky hnedy vytok ...niekedy takze ja si myslim ze je to uplnenormalne. .) niesom si ista ...ale ..aj tak :))))