Podanie trestneho oznamenia za ohovaranie?

Príspevok v téme: Podanie trestneho oznamenia za ohovaranie?
123razdvatri

Zdravim vas,
chcem sa poradit. Mam problem s vlastnou sesternicou, pretoze mam terajsieho priatela, do ktoreho ona bola cele roky zamilovana a nezvladla situaciu, ked sme sa do seba zamilovali a sme spolu. Denne mu pise 20 mailov, smsiek, na facebook, azet, vsade. Ociernuje ma, aka som kurva, jeb---ta, pi-a, atd. Je to neprijemne, pretoze mne osobne to nepovie, nezavola a ani nenapise. Priatela to uz obtazuje, obaja sme na nervy, pretoze je to psychicky narusena osoba. Siri o mne nepravdive informacie, zavadzajuce a urazaju moju osobu. To iste robi aj pred nasou rodinou - jej mamou, bratom, cize mojou tetou a bratrancom. Cela nasa rodina vsak uz ma s nou zle skusenosti, pretoze klame a doma mamke vybielila ucet, resp. okradla ju o sumu v prepocte na SK asi 300 tis.

Vcera som bola u jednej pani, ktora sa venuje spiritualnym veciam a velmi je fajn, kedze uz mam s nou len dobre skusenosti. Ked mi hovorila o mojom priatelovi a o tom, ze nasa laska je silna, v tej chvili som odpadla, jednoducho som bola cca 15 sekund odpisana v bezvedomi. Urobila mi test, ci som urieknuta a bola som.... jedna velka lyzica vody naviac. Co nasvedcuje tomu, ze je mozne ze tento zly vplyv na mna ma ona.
O to vsak nejde. Dnes jej chcem zavolat a povedat jej razne pred cca. dvoma svedkami, kt. budu pri mne, ze ak este raz sa na moju adresu vyjadri nepravdivo a vulgarne, idem na policiu ju udat (maily, smsky, vsetko mam k dispozicii)
Vas nazor je aky?

123razdvatri

Ja som sa snazila mat na zaciatku nadhlad, ale casom sa to stale stupnovalo viac a viac a teraz je to neznesitelne pre mna. V noci sa budim na to, ako mi huci v hlave, ze krici, ze ma prenasleduje... mam strach, uprimne mam velky strach o to, ze jej jebne v hlave a nieco urobi....

vevericka

lost teba by nestvalo, ze niekto vypisuje tvojmu partenrke voloviny o tebe?..jasne, ze clovek si vravi jednym uchom dnu a druhym von, ale po case ti to leze na nervy a rozculuje..

123razdvatri

Viete, mna to velmi trapi, len to vsetko dusim v sebe.... Aj pred priatelom sa to snazim, ale uz to posledne dva dni ani nejde, lebo som vyhecovana, som absolutne nasrata, ze moja vlastna rodina dokaze nieco taketo. Viete to pochopit? Tu logiku? Ja nie........

tak

... je az zarazajuce, coho su niektore individua schopne, kde sa to berie, ... ludske hyeny, ... ja mam take dve slovenske kolegyne, tiez je mi z nich na vracanie, ... do slova a do pismena, ... velmi Ta podporujem, ... chod do toho, ...

jajka001_

myslím ze to urieknutie máš preto, že sa tým ohováraním trápiš. ak by si to mala na háku, tak urieknutá byť nemôžeš. tie jej reči na teba nemajú vplyv. ty sa tým trápiš a tak si vytváraš negatívnu energiu, čím spôsobuješ ze sa ti nedarí tak ako by sa ti dariť mohlo.

123razdvatri

Vsetky tieto socialne siete su uz pre jej osobu zablokovane. Problem je vsak ten, ze je cudzinec a byva aj v inej krajine, mimo SR a mimo svojho domova (Nemecka). Cislo si jednoducho len tak nemôze zmenit z roznych dovodov, ci uz pracovnych, alebo inych....
Ona obmedzuje moju slobodu tak, ze ma pred svojim okolim - a aj mojim okolim ociernuje, rozsiruje o mne nepravdive informacie, klame, vulgarne mi nadava, psychicky doslova tyranizuje...