Vraj ucinne chudnutie

Príspevok v téme: Vraj ucinne chudnutie
margotka

Ahojte,kamoska schudla tak,ze jedla normalne,ale po 17-tej hodine uz nic,iba pila vodu,prip.mineralku.Za 2 mesiace bolo 5 kil dole.Chcem to aj ja vyskusat,ale nevim ako to vydrzim,lebo ja este vecer o deviatej si davam párky alebo polievku a pod.Máte s tymto niekto skusenosti?Vykusal to uz niekto?Pridá sa niekto ku mne?

lenka22

moj otec prestal jest po 18 (chodi neskoro spavat), prestal jest prilohy a pecivo+chlieb a schudol vyse 8kg v priebehu mozno dvoch mesiacov... ma to daco do seba

mackousko

Zalezi kedy ides spat kludne si mozes dat jedlo o pol noci ak ides spat o 3 00. To znamena ze tri hodiny pred spankom by si nemala jest. A pre mna jest normalne znamena jest kazde tri hodiny a vediet co jest. Urcite nie ziadne sladke a mastne.

tien

kazdy clovek je uplne z ineho cesta a preto na kazdeho zabera nieco ine. Jedenie po 17:00 hod som este neskusila zrusit, kedze mam veceru o 19:00 :)) Takze mila margotka (mimochodom mnam) ja sa k tebe dobrovolne nepridam :)

phoebe

jaaaj,dobre to znie ale v reale to nefunguje aspon u mna..podla mna ak chces schudnut zacni s cvicenim prihlas sa na aerobik,taebo alebo jogu,svaly ti spevnia a ak obmedzis trosku to papkanie(urcite NIE parky o deviatej) budes spokojna a sexi kocka..