nezerem

jajka001_

takze tvoja 46 dnova hladovka vychadza z predpokladu, ze ak by si hladovala 50 dni tak umrieš, do 50 dni je to ok? fakt studujes právo?? skolabuješ, dievča. prídeš o vnútorné orgány.

wanda13

ahoj, volam sa anitta mam 24 rokov a nastupujem do 5.ročnika na prave.. Mam jeden obrovsky problem ktory sa so mnou ťaha už velmi dlho ale ide o to že chudnem už od nejakych 16.rokov možno aj skôr. minuly rok som vychudla na 46 kil bola som spokojna a obdivovana sama sebou samozrejme. Potom som ale pod tlakom okolia sa spamätala a začala priberať lenže som sa vyžrala na 70 kil a teraz som zase do toho spadla už 29.den hladujem chcem to vydržať 46 dni potom si dam 3-4 dni pauzu a začnem novu etapu 46 dnoveho nejedenia.. ja viem že to je nespravne a začinam si to uvedomovať velmi mi búši srdce,mam zavraty a niekedy ma chyti nekontrolovatelna triaška celeho tela..Myslite že môžem nato zomrieť? niekde som čitala že človek, zdravy človek vydrži bez jedla aj 50 dní. Podotykam pijem iba vodu.

BK

To moze clovek naozaj uplne stratit sudnost? Ako mozes pri 35 kg hovorit o tom ze si tlsta? sak ti musi byt vidno rebra, to je znak tucnoty?

aninka323

No, ja neviem, ako je to u inych, ale ja, ked som mala anorexiu, netrpela som ani nechutenstvom ani odporom k jedlu. Ja som bola priiiiiiiiiiiiiiiiiserne hladna, ale bala som sa jest, aby som nepribrala!

aninka323

To teda mas A PORIADNY! ANOREXIA AKO VYSITA!!! Ja som pred par rokmi na tom bola podobne (170cm, 40kg) pripadala som si tucna a to som skoro zomrela na podvyzivu!!! Mna donutilo okolie sa liecit! A je super, ze Ty nad tym zacinas rozmyslat sama od seba. A ak mas nejake pochybnosti, urcite navstiv psychiatra! Drzim palce, nepokaz si zivot. A nech Ti to teraz znie akokolvek absurdne, az ked budes vazit aspon 50kg budes super kocka! Drzim palce! :-)