Nádcha?? ALERGIA?

draci_zub

zuzic: Ano, a velmi lacne. Vyzera takto: media0.webgarden.name

Z lekarne nekupujem nic, lebo tam do tabletiek pridavaju jedovate latky, obvykle oxidy tazkych kovov, titanu, zeleza, hlinika.

draci_zub

luka: Vela takzvanych koloidnych je v skutocnosti jonove a nepomoze. Skutocne koloidne zabija bakterie ale v tom zmysel nevidim. Naco vymyslas nove lieky ked tu mas skvele C-cko?

luka-kvetov

su aj volnopredajne lieky proti alergii, aspon o jednom viem. a inak som pocoula, ze je dobre koloidne striebro, ale zatial som neskusala, hoci sama trpim alergiami :/

draci_zub

Mnohym ludom pomaha proti alergii vitamin C. Je to aj skvely antioxidant a antihistaminikum. Ucinna davka je par gramov raz za niekolko dni a vyhybat sa silnym zdrojom alergenov, napriklad nebehat po luke kde kvitne trava. Cisty vitamin C si mozes kupit v DM drogerii, 100 gramov za 2 eura. To je skvela cena. Maju tam aj sodu bikarbonu bez hlinika, na pripadne zneutralizovanie vitaminu C.
Ja C-cko neneutralizujem, robim si z neho citronadu, mnam.

zuzic

ked ti mozem poradit...chod k inemu lekarovi nech ti urobi testy. alebo si zatial popytaj v lekarni neviem ci je aj nejaky volnopredajny liek.

flasch

nie lieky som nebrala lebo mi prišlo hlupe brať lieky pol roka bez udania dovodu a testy až za polroka a pritom to už bola jeseň a ano vzali mi krv a a testy až neskor proste ale ja som sa chcela problemu zbaviť hned a nie čakať dlhu dobu a tie lieky čo mi dala - moj problem neostranili lebo som ich už brala predtým a nič