Nádcha?? ALERGIA?

draci_zub

Vakciny su tiez dost jedovate. Obsahuju metylortut, nejaku zluceninu hlinika a fenolu. Antibiotika su tiez jedovate. Hmmm. Zavisi kolko bolo tych vakcin, kedy a kolko a akych antibiotik. Ak len trochu, telo by si s tym malo poradit. Spytaj sa mamy aj na tie amalgamy. Tak najprv skus to C-cko a mozes skusit aj zeolity na precistenie. No len aby si zas zbytocne nevyhodila peniaze za zeolity, porozmyslame este...

zuzic

ci mala mama to fakt nemam tusenia...vakciny ako dieta urcite, antibiotika som bravala vela ale uz vtedy som mala davno tieto problemy. vitaminy som uz brala ale nespomeniem si ake bolo to kvoli vlasom co mi padali a tiez nejake zelatiny na klb. skusim toto vdaka

draci_zub

Mala plomby tvoja mama pred porodom? A nejake ockovacie vakciny si dostala? Este by som sa vedel vyjadrit k antibiotikam. Beries nejake lieky? Napada ta nejaky iny zdroj jedov? ..... Mozno to bude fakt iba vyzivovy nedostatok. Chyba ti C-cko. Skus ho brat a uvidis.

zuzic

no neviem...mam celorocnu nadchu ktora zacina mat priznaky astmy a neviem si nejak pomoct i ked priznavam ze som to uz prestala riesit. len teraz za pokus nic nedam. jedine co som si za tie roky vsimla je ze lepsie to byva ked som vo fyzickej aktivite ked sportujem vtedy sa odhlienujem ale sa sport tiez neda stale

draci_zub

zuztic: Alergia moze byt sposobena aj nejaky jedom. Dnes mame okolo seba kopa ortute, pesticidov, hlinika, teflonu a tak. Nad tym si sa nezamyslala?

draci_zub

Je to cista kyseliny askorbova. Chuti ako kyselina citronova. Ako citron. Robim si z toho citronadu. Pol kavovej lyzicky C-cka, dva polievkove lyzicky cukru, liter vody a mnaaaaam. Tiez sa C-ckom da kyslit caj alebo strukovinove polievky a privarky. Je to lacnejsie a zdravsie kyslidlo ako cokolvek ine zo supermarketu.