Sniva sa mi, ze ma priatel podvadza. Co to znamena?

Príspevok v téme: Sniva sa mi, ze ma priatel podvadza. Co to znamena?
sweetyi

Uz viackrat sa mi snivalo, ze ma priatel podvadza a to tak, ze som v tom sne zistila, ze chodi s dvoma zenami naraz, alebo proste, ze ho stretnem v sne ako cestuje s nejak.priatelkou kt.sa mu paci a zacina si s nou. A potom mi to normalne poviem, ze ona je prenho zaujimavejsia a ze sa zalubil a paci sa mu.
Tieto sny sa opakuju, asi 3krat sa mi to snivalo, a vzdy s nejakou inou holkou. A to sa mi stava najma vtedy, ked rozmyslam o jeho byvalej s kt.bol asi 4 roky, ze ci sa k nej nevrati.

Poradte ako to mam chapat? Mam sa nad tym nejak viac zamyslat, alebo je to len sen a moje podvedomie?

Dakujem

lost

Ale niekedy tie nocme mory.. ako minule, ked som bol na pocitaci asi 20hodin v kuse a stale som sa snazil nieco v praci dokoncit, tak potom som (ani nie v ten den,mozno neskor), snival to ze pracujem, ale nie a nie sa trafit do spravneho okienka, spomalena ruka, mysel, oci (rozmazane videnie), uhybajuca sa obrazovka a okienka.. strasny pocit :)

alebo za cias skoly (ale 2-3roky po!!! gymnaziu), ze sa snazim odist zo skoly, ale mam snad 100kg nohy, proste to nejde, potom sa snazim plazit sa, ale to je pomale atd atd :D ani za svet.. vobec.. tieto 100kg nohy celkom casto, ak ked nebezim zo skolu,ale od nejakej priserky :D sialene..

uplne ako ina dimenzia :D ale vyzera to extremne realne.. a ked sa zubudim, prve sekundy ze . vocogo. a potom ze "aaahahaa, ten byl dobry"..

ked som mal tak 9 a boli sme v skole prirode, spoluziak mi hovoril ze jeho casto strielaju vo snoch, a ze tie gulky steklia :D alebo ze on ma taku techniku ze si opakuje ze "zobud sa""zobud sa""zobud sa" a naozaj sa zobudi :)
osobne som tuto techniku raz vyuzil, a podarilo sa :D

ale este sa mi tusim nestalo aby mi sen nieco extra uspesne predpovedal, alebo som ho zabudol skor ako by som si to spojils realitou :)

whee_ee

lost, mňa napr. počas dňa nejaký podnet vzbudí k tomu, že sa mi vynorí ako keby časť sna, ktorý si už z noci nepamätám, ale napr. v noci som sa naň zobudila ... ak chápeš, čo chcem povedať :)) aj dejavue je vraj o tom, čo sa nám snívalo, preto ten pocit, že sa to stalo ... ja verím v hlbší význam snov :) len je to zaujímavé, že za takú chvíľu sa toho toľko zomelie, ktovie, či vtedy nie je naše vedomie v nejakom inom časopriestore, rýchlejšom... veď ako vraví teória relativity, čas závisí od rýchlosti priestoru.. :)

lost

Este aj to ze sa nam priemerne sniva aj 5-7 snov za noc (teda moze sa), tusim niekde som cital :D

len je to udajne velmi narocne si to zapamatat..

niekedy sa mi stalo ze som si "matne spomenul" na asi dva a pol sna :D
len potom neviem ktore su take "polosny", ze uz mam otvorene oci, ale neviem preco sa mi nieco sniva, asi nejaky "daydreaming" len :D cize to je nic :D

asi si zacnem pisat co najpodrobnejsie sny, a za par rokov mam peknu zbierku a mozno nieco z toho pojde aj vycitat :D

lost

whee_ee

tiez som pocul ze to trva len par sekund, a ze tesne pred prebudenim :)
neviem odkial to mal ten clovek..

ale je to celkom zaujimave :)

whee_ee

ešte k tomu sneniu.. teraz som sa dočítala iné časové údaje, tak neviem, kde je pravda :)) tak nechcem nikoho zavádzať ..

ajjatopoznam

Ked sa moj otec zalubil, mama to citila. Vsetci sme si vsimli, ze sa zmenil, ale doslo nam to az potom, ked to prasklo. Napr. otec zacal pocuvat moderne zalubene piesne, vnimali sme co robi, ale dovod nie. Mama bola bezdovodne nervozna a depresivna a nechapala preco. Potom sme prisli na to, ze ako sa otec zalubil,menil sa aj ich vztah a vznikali aj jej stavy- presne odvtedy. Ja sice mam obcas zly sen, ale na druhej strane si nemyslim, ze by ma podvadzal, pretoze kazdy v okoli aj cudzi alebo ludia co nas videli prvy krat mi hovoria, aky je on do mna zalubeny. A naozaj. Nepochybujem o tom. Ziarlim alebo som nervozna ak ho nejaka slecna viditelne namotava. On sice nereaguje, ale "motyka moze vystrelit" a som v pozore. Obcas som v pohode, ale ked mam PMS vtedy vacsinou prichadzaju same take sebalutostne stravy a strach- ako aj teraz.

whee_ee

lost, že vraj sen trvá niekoľko sekúnd.. pozerala som o tom dokument a zdá sa to neuveriteľné a ani mne sa tomu nejako nechce veriť, ale vraveli, že človeku sa sníva, len keď sa dostáva z hlbokého spánku do toho slabšieho a potom sa prebudí.. (asi aj keď zaspávame) a že to vraj trvá len niekoľko sekúnd :)))

lost

Skoda ze sa neda zo snov ucit, napriklad ze by jeden sen trval bezne jednu 8 hodinovu noc, ale tam by to bolo ako "1 pozemsky rok" a za ten cas by som vystudoval jadrovu fyziku napriklad :D

alusinka

Niekde som pocula, ze sny zvacsa znamenaju opak. Napr. ked sa vam sniva o smrti nejakej osoby, tak bud dlho zit a pod.