Môže ma takú vôbec milovať?

Príspevok v téme: Môže ma takú vôbec milovať?
Mozziillaa

ahojte, mám 22 rokov a už takmer 4ročný vzťah, samozrejme s istými problémami ako každý iný. Nikdy som však v nich nehľadala príčinu, či dôvod na rozchod, ako iné, prevažne vzťahy medzi "pubertiakmi". Stále som ich brala ako výzvu niečo zmeniť, ísť k lepšiemu,.. Čas však so sebou prináša i také problémy, s ktorými ťažko zápasiť a narúša to i relatívne dobrý vzťah, a samozrejme i všetky ostatné oblasti vrátane sexuálneho života.

Nikdy som sa nezaoberala zovňajškom človeka, lebo to je len pozlátko, alebo schránka, v ktorej sa skrýva sám človek vo svojej podstate, jeho povaha, všetky črty pre ktoré ho či už milujeme, alebo nenávidíme. Riadila som sa tým aj pri výbere partnera-aj keď čas urobí s človekom svoje. Ak ide o mňa, a v tom spočíva aj môj problém, blízki, ktorí ma poznajú vedia, že som chudá. Mám 160/45kg. Stačilo by pribrať na 50kg. No nejde to ani keby som len čisto slaninu jedla. Robila som už čokoľvek, ani Hormonálna antikoncepcia nepomohla (pritom bola dosť silná). Mám to geneticky dané a preto s tým zázraky asi nespravím. Vo všeobecnosti som to nikdy výrazne neriešila, no prišiel vzťah, za ním ďalší (terajší), a mňa to čím ďalej tým viac trápi.

Priateľ mi čoraz častejšie začína vykrikovať aká som chudá, vychrtlá a podobne. Eventuálne sa to premieta aj do ďalších oblastí, vrátane sexuálneho života. Ten máme asi tak raz, dvakrát za mesiac :( Skúšala som všetko možné, ... tak som postupne nadobudla pocit, že priateľa nepriťahujem - a to ma strašne bolí :( každý večer zaspávam pri ňom s túžbou sa s ním milovať - ako každá zdravá žena, aj keď by to bolo bez sexu, ale aspoň cítiť že ma bozkáva, resp. že ho telesne cítim blízko pri sebe, v objatí,...Aj keď sme už dlhšie spolu, stále ho rovnako milujem :( ... nič z toho už 2 roky nie je (sexuálne žijeme 3r.). Trošku ťažko sa mi o tom rozpráva, lebo som relatívne konzervatívny typ človeka, ale to zúfalstvo ma už doviedlo aspoň tu napísať a vyjadriť svoje pocity. Uvažujem aj nad tým či ma ešte vôbec miluje,... veď možno prečo by aj vôbec mal :-(

A pritom nechcem tak veľa :( Túžim len zdravo vyzerať, nepotrebujem postavu modelky, či inej hviezdy, mohla by som mať aj nejaké kilá naviac, mne by to vôbec nevadilo,...chcem byť len normálna ako každá iná a konečne zažiť pocit, že niekto po mne aspoň trošinku túži... :(

inierka

Ja si myslim, ze kazda zena si zasluzi mat po boku chlapa, pre ktoreho je tou najkrajsou. Ked sa mu pacia stvorky prsia, nech si taku najde, nie? To bol len priklad. Pokial si chces zachovat dusevne zdravie, vybodni sa na priatela, lebo jeho poznamky su cesta do pekla. Nic ti nie je, si fit a spokojna so sebou a nejaky magorko ti bude toto hovorit? Vo svojom veku by si si mala uzivat kooopec sexu a vasne. Ocividne klucina nie je spokojny sam so sebou, tak ta depta. Naozaj by si ho mala nechat,nie je jediny chlap na svete.

Fernando

mozila, tak posli fotku, nech zhodnotim ;) osobne si myslim ze na chudych zenach nie je nic zle, vyzeraju krehko a to sa mi paci :).

zelenoočko

Mozziila, ja som tiež pre niekoho neodolateľná - komu sa páčia štíhle, ale pre niekoho nie. Mne sa moja postava páči, aj keď sa mi páčia také ženy akurát, nepáčia sa mi napr. moc chudé modelky, som benevolentná voči pár kilám navyše. Možno sa tvojmu naozaj páčia kyprejšie, preto nerieš postavu, ale váš vzťah.

zelenoočko

:-), neviem či naozaj závidia, ale je to úražlivé. A už som taká naštvaná niekedy, že som si povedala, že ak mi to ešte nejaká povie, tak ja jej poviem: bože aká si tlstá. A viete si predstaviť aká urážka to bude. Ale ja mňa to urazí takisto...

Mozziillaa

ženy to možno preto vravia, lebo ti závidia, možno máš skutočne lepšiu postavu, ono váhu trošku deformuje váha kostí, príp. i svalov, nedá sa to jednoznačne vyjadriť... A tvojmu chlapovi sa predpokladám páčia štíhle. Ja mám takisto dvoch nápadníkov, čo mi idú po postave - a pravdupovediac sa im čudujem :( Ale ten môj - no, čo už, asi preto na nete vyhľadáva len silnejšie ženy :(

zelenoočko

Ja mám zas úplne konfekčnú veľkosť 34, voľakedy aj 36. Mne to sadne ako uliate. Buď spokojná ak si fit, chceš byť radšej tlstá a chorá? Aj ja by som brala pár kíl navyše, lebo pri rátaní BMI som podvýživená, ale myslím, že my žiadne živiny nechýbajú. Mne zas vadí, že mi niekedy trčia rebrá, to keby nebolo tak som najspokojneší človek na svete :-)
neviem či som na to lepšie: máš 160 - 45 a ja 167 - 48kg. Ale tie ženy ma tiež štvú - bože aká si chudá..., chlap mi to nepovie :-)

Mozziillaa

zelenoocko:

a po fyzickej stranke som zdrava, teda, robievali mi rozne vysetrenia, na vsetko mozne,... a vsade je to OKa.

Mozziillaa

zelenoočko... v tvojom prípade si na tom lepšie,...aspoň čo to máš :) mňa ten môj relatívne nemá ani za čo chytiť ako sa vraví,...