depka

Príspevok v téme: depka
eliša

Ahojte, mam 17 rokov, užasntneho priatela ktory viem ze ma lubi. Ale poslednu dobu mavam strasne zlu naladu o vsetkom pochybujem, aj onom, neviem ci to je depka alebo co mam strasny strach ani neviem z coho, uzkost, doma len revem kazdy sa ma pyta co mi je, ludia namna nesu na taku zvyknutu ja som inac strasna optimistka vzdy vysmiata, zabavacka, ale teraz sa sama v sebe nevyznam. Nikdy predtym som nic take nezazila. Tie stavy ma uz zabijaju rozmyslala som ze to je mozno aj z antikoncepcie beriem tri regol lebo uz si to fakt neviem vysvetlit. Neviem co robit nedokazem sa otom snikym ani rozpravat ale sama si pomoct nedokazem. Prosim aspon o dajaku dobru radu. Vopred dakujem.

eliša

Opalka,

presne si to vystihla. Sme ten typ ludi ktory vsetkych zabavia, potesia, rozveselia a preto si myslia ze nanas nemoze dopadnu zla nalada :) som rada ze ma chapes.Hej ja uz dufam ze ma to coskoro prejde aj samu. A dakujem pomohla si mi dost je to fajn pokecat s niekym inym koho nepoznam :)

opalka

Eliša

tiahnem na 24 :) ale pripadam si aj starsie,nie som typciky 24rocny clvoek tohto sveta :)
som vynimocna :)ale trepem

ja viem,co to je, som dost citliva, dost vnimava, a dost premslym....a to nikto nepovie na mne,lebo som presne ako ty, kam pridem,tam smiech, debaty, naladicka....ale aj na ludi ako sme pridu taketo chvilky a paradoxne, vtedy niet nikoho, kto by nas rozveselil, mna to musi prejst samu

som rada, ak som aspon trosku pomohla

eliša

Opalka,

Smiem sa spytat kolko mas teraz rokov ? no to mas pravdu asi kazdy ma obcas blbe obdobie. A ja si tiez myslim ze to ma na svedomi ta antika tak neviem ci ju vysadit alebo co .) inac diky ti krase to som potrebovala sa vykecat resp. vypisat .) a som velmi prekvapena kolko ludi sa najde s ochotou pomoct druhemu :)

eliša

Well,

vies ze ani sama neviem. Asi to je spojene aj s priatelom ze mam obcas z neho blby pocit ajked neviem preco lebo je fakt kumne mily,pozorny stara sa omna. Ja uz sa v sebe ani nevyznam. Nie v kolektive som velmi oblubena ja som vzdy ta co kazdemu naladu zlepsi,preto ked namne vidno ze mam blbu naladu kazdy sa hned cuduje.

opalka

Inak Eliska....

si spominam, ze najdepkovejsie obdobie mojho zivota bolo cca od 17-19 rokov

to som veci nejak velmi prezivala (sice to aj teraz) ale spominam si, ze v tedy som byvala casto nejak smutna a uplakana

ver tomu, ze antika to ma na svedomi

eliša

Opalka,

pači sa mi tvoj pristup :) len škoda ze s mojimi ocami to potom tak neni hehe. dakujem viem ze mas pravdu ja len mam strach ze to tak skoro neprejde a zase nechcem prerevat polku prazdnin. Dufam ze je to fakt tym ze mam dost kramy .)

Well

eliska- je to spojene s nejakym pocitom,alebo len uplne bezdovodne a sama nevies preco vlastne ten smutok a plac??
Stava sa ti to aj ked si v kolektive??

opalka

Eliša - proste rev... to prejde
inak ja mam ovela krajsie oci,ked som vyrevana,lepsie sa namaluejm :D

ale vazne, ked ti je na nic, rychlo hladaj nieco,o co sa opries,aby ta to preslo a ak neprechadza, na co to silit, vyplac sa

to je sposb,ako si my zeny ventilujeme emocie

sudruh

Eliša,

To rad pocujem, resp. citam, ze si vzdy vysmiata, co je len dobre:-)

Jedno pokarhanie som uz dostal, tak Ti uz radsej nebudem:)

Maj sa pekne, a najma uzivaj si leto.

eliša

Opalka,

no mam par dni do kramov ale neviem ci to je tym nikdy som take nemavala tak zato som z toho taka mimo teraz. A praveze ideme cez vikend na festival aj s priatelom a kamosmi tak dufam snad ze sa to zlepsi. haha a velmi rada by som si s niekym porevala dakujem :)