depka

Príspevok v téme: depka
eliša

Ahojte, mam 17 rokov, užasntneho priatela ktory viem ze ma lubi. Ale poslednu dobu mavam strasne zlu naladu o vsetkom pochybujem, aj onom, neviem ci to je depka alebo co mam strasny strach ani neviem z coho, uzkost, doma len revem kazdy sa ma pyta co mi je, ludia namna nesu na taku zvyknutu ja som inac strasna optimistka vzdy vysmiata, zabavacka, ale teraz sa sama v sebe nevyznam. Nikdy predtym som nic take nezazila. Tie stavy ma uz zabijaju rozmyslala som ze to je mozno aj z antikoncepcie beriem tri regol lebo uz si to fakt neviem vysvetlit. Neviem co robit nedokazem sa otom snikym ani rozpravat ale sama si pomoct nedokazem. Prosim aspon o dajaku dobru radu. Vopred dakujem.

sudruh

t333,

tak k Tebe vazne nemam co dodat...

Myslim, ze sudruzka Opalka to vystihla uplne spravne...

Pekny den aj Tebe.

eliša

Sudruh, ved oto ide ze ja som inac vzdy vysmiata keby si ma poznal videl by si :) ja sa rehotam stale ale posledne dni mam chut len revat a neviem to zmenit.

opalka

T333 ty co si za hundrosa, kokos

baba - kolko dni mas do kramov? vies aky strasny to ma vplyv na psychiku? si pripadam ako psychopatka v depke,ak ma v tom obdobi nieco pochyti
a antikou to moze byt

uplne ta to pohlti , ze?

nemas kam vypadnut s priatelom na vikend? alebo s kamoskami ? neboj, bude slniecko svietit a ty sa pobavis na tom,ako si dnes histercila...ja sa tiez vtedy neznasam,len by som revala...
aj dnes,tak mozme spolu :D

t333

sudurh,
sorry, ale ty si... - dopln si co chces -
najhorsie co mozes urobit ked ma niekto depresiu je davat mu rady typu: usmievaj sa, mysli pozitovne,...
efekt je totiz uplne opacny!

sudruh

Ahoj, Eliska. Ak Ti mozem poradit, zacni sa viac usmievat a zacni hned teraz:-) Smej sa stale, najdi si nejaky objekt a vysmej sa mu:-) Napriklad usmievaj sa na monitor, pretoze na druhej strane som ja a takisto sa rad usmievam:-)) Prajem krasny vysmiaty dnik:-)

Najčítanejšie články