Tabletky Beauty Breast - zväčšenie pŕs

Jarkaaaa

Beauty breast som teda neskúšala, ale mám odskúšané tabletky BreastExtra. Dosť dobrá vecička. Užívala som minulé leto tri mesiace a tie výsledky sú fakt že neskutočné. Vypadá to skoro jak silikóny. Neviem či to takto funguje na každého ale ja som maximalne spokojná. Keby si chcela tak tu sa to dá kúpiť: www.megaprsia.sk Treba to užívať aspoň pár týždňov. Ja som prvé účinky cítila už po dvoch týždňoch. Bol to taký pocit plnosti, také mierne pnutie, no proste bolo cítiť že sa mi tie prsia zväčšujú a neskôr aj vidieť samozrejme... Treba skúsiť.

maria0371

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

dasaevzenova

ahojte, ja som poskusala aj rozne kremy, ktore som nemala pocit ze by nejako mali vyplyv na velkost. Dobre vysledky mam s tabletkami MammaMia, prsia mi urcite spevneli, bradavky su viac citlive. Tiez si myslim ze objem je o trosku vacsi. Tie tablety by mali posobit na hormony takze preto som si ich vybrala.Zatial som spokojna.

Radoslava123

Jajka11982 - ty sa vykašli na drahé krémy a tabletky od šarlatánov, ktoré ti okrem straty peňazí a očí pre plač nič viac neprinesú. Navštív endokrinologičku, trpíš totiž hormonálnou poruchou. Endokrinologička ti predpíše hormón, ktorý keď začneš užívať, do roka máš po probléme. Ja som poznala ženu, ktorá pracovala v jednej fabrike a naozaj mala plochú hruď ako 10-ročné dievčatko. Pritom ale robila školiteľku (niečo ako malá šéfka). Ženy tam nosili ako pracovnú uniformu jednofarebné voľné tričká ku krku a školiteľky nosili priesvitné biele košeľové blúzky s výstrihom. Ona nemala ani len tielko, nič pod tou košeľou... No fakt to strašne vyzeralo, ale nehanbila sa prijať pracovnú pozíciu, kde sa vyžadovalo nosenie takejto uniformy. Veľa o nej neviem, viem len, že bola vydatá. A že už bola po tridsiatke. Bola veľmi hanblivá a nesebavedomá (ani sa nečudujem vzhľadom na takúto telesnú vadu). Tá určite nikdy žiadneho gynekológa nenavštívila a ani nenavštívi, deti nemala a ťažko povedať, či niekedy mať bude. Ale poznala som aj takú, ktorá v 17-tich s týmto problémom navštívila endokrinologičku a tá jej predpísala hormón. Do roka jej prsia narástli, aj trochu pribrala v čase brania lieku, ale brala ho iba dočasne (asi rok) a po jeho vysadení znovu schudla. Preto ti hovorím, keď máš hruď ako 10-ročná v 17-tich, budeš mať takú istú aj v 35-tich, ver mi, pokiaľ nenavštíviš endokrinologičku. Veď dnes už máme slobodnú voľbu lekára, tak nemusíš ísť k chlapovi, čo by pre teba v takomto veku mohlo byť vzhľadom na tvoj problém naozaj veľmi nepríjemné. Tak teda navštív lekárku - ženu a ona už tebe ako žene lepšie porozumie a lepšie ťa aj pochopí. Tu gynekoloička nepomôže. Hormón, ktorý potrebuješ, ti predpíše endokrinologička. Naber odvahu a choď do toho! Ver mi, že ak to urobíš, raz mi budeš za moju radu vďačná.

KarinkaMuc

Ako sa pise v predchadzajucom prispecku, kremiky su na prd. Skusala som Biovea Pueria Mirifica ale jediné co sa stalo bolo ze ma palila pokozka na prsiach. Nakoniec som tiez skoncila na tabletkách BreastExtra+ ktoé aj pomohli...

HuHu-z-juhu

Lady-Mucik66 Na kremiky sa normálne hneď teraz vykašli, nepomáhajú... Hovorím z vlastnej skúsenosti. Mne nakoniec pomohli až tabletky na zvacsenie prs. Vyskusaj megaprsia, ten rozdiel je vyditelny a citelny...

Jajka11892

Samozrejme, že ja už nad silikónmi neuvažujem je to drahé a kedže má žena v tele cudzí materiál ani pre zdravie to nieje moc v poriadku.