Tabletky Beauty Breast - zväčšenie pŕs

Laskonka159

Ak by ste chceli vedieť či po vysadení prsia opadnú tak ŽEVRAJ je účinok stále rovnaký. Sama som tam napísala a napísali mi že sa prsia nezmenia.. No chcela by som si ich kúpiť tak uvidím ako to bude prebiehať :x

Lucy76

Dievcata, mam viac ako pol balenia (70tab) Decofemm na predaj. Ak by niektora chcela vyskusat, ci ju z tabliet nebude boliet hlava, pripadne ine neziaduce ucinky, napiste mi na mail 76anielik27@gmail.com. Cele balenie ma stalo 44eur plus 4eura posta. Dam vam to za 20eur.

Pikapolonca

PROSÍM VÁs.... nájde sa tu nejaká dobrá duša ktorá nahlási môj príspevok kde som inzertovala balík Breast plus?????
Neviem vymazať príspevok....a mám to už dávno predané. Ďakujeeem

Maruska1234

Dievčatá, čo máte skúsenosti s tabletkami breast extra, účinok je badať skoro. ale vydržia prsia väčšie a pevné dlhšiu dobu? Alebo po čase spľasnú a treba stále tabletky dokupovať každých 6 mesiacov; a biznis-účinok funguje na neustálom odbere tabliet?.

zuzana 123

Ahojte ,ak by chcela niektora kupit tabletky decofem ,tak predam tri balenia za 70 eur.Kupila som a boli ma z nich hlava.Piste sms na cislo 0907814519.

patulik99

Ahoj, ja som osobnú skúsenosť s týmito tabletkami nemám, neviem čo sú ani zač, kedze ja som skor zastankynou prirodneho zlozenia. Mna úplne najviac sokoval ucinok tabletiek superprsia odtialto -odkaz odstránený- . Kupovala som si ich asi pred mesiacom lebo uz som bola zufala. A za asi 10 dni som mala o 2 cm vacie prsia! Zašla som aj k lekarovi a povedal ze je vsetko ok a vyzera ze to fakt funguje. Ak nechces tabletky maju aj krem ale tie tabletky su uplne bezpecne, tvrdim to podla toho co mi povedal aj doktor.

Pikapolonca

Ahojte žienky, Breast extra môžem aj ja vrele odporučiť. Objednala som si na skúšku mesačné balenie a prsia sa mi naozaj zväčšili a sú pevné ako skala :)) žial nemôžem ich viac užívať lebo medzi časom kým mi prišiel balík na 3mesiace som zistila, že čakám bábo, tak ak máte záujem o 3mesačné neotvorené balenie píšte SMS na 0919050052. Naspäť mi ho asi nezoberú a škoda ho je vyhodiť. Predám za 60€ pôvodná cena po zľave bola 75€