Mám priateľa a aj tak som sama

Príspevok v téme: Mám priateľa a aj tak som sama
xxxxx7

Ahojte. Veľmi ma trápi jedna vec. Mám asi mesiac priateľa. Mám ho rada a aj on tvrdí, že má rád mňa. Problém je v tom, že ja by som s ním chcela tráviť viac času. Bývam dosť ďaleko od domova, takže som tu vlastne sama, okrem kolegov z práce nepoznám nikoho. Takže sa dosť nudím, kým môj priateľ stále niekam chodí, na diskotéky, na koncerty, do baru, niečo vybavovať, s priateľmi...Ja na diskotéky a bary vôbec nie som. Proste stále niečo má a až potom, keď mu zvýši čas, tak sa venuje mne. Aj to takým spôsobom, že príde ku mne, niečo uvaríme, pozrieme telku a prespí u mňa. Aj dnes mal prísť o tretej, je už šesť a ešte stále neprišiel. Je to normálne, že on nemá potrebu tráviť so mnou viac času alebo všetkému ostatnému venuje viac času ako mne? Asi nie, však?

xxxxx7

Ja som mu už povedala, že ja nechcem žobrať o jeho pozornosť a čas, že mám svoju hrdosť a ak nechce byť so mnou, nech mi to rovno povie a nie, že sa mi neozve. A on hovorí, že to, že sa mi neozve, neznamená, že na mňa nemyslí a že ja nemusím o jeho pozornosť žobrať. Pýtala som sa, či ma má vôbec rád a on povedal, že on je do mňa zaľúbený a to je rozdiel...

xxxxx7

teda chcela som tým povedať, že keď na dokázal byť rok bez sexu a vraj nie preto, že by nemal s kým, ale on s hocikým nejde do postele, tak si myslím, že náš vzťah nie je založený na sexe...

xxxxx7

bgfgfggjfj,
ja bývam sama, takže u mňa je súkromie, on býva s mamou, sestrou, jej mužom a ich deťmi, takže tam ich je kopec. A okrem toho je podľa mňa ešte skoro predstavovať ma svojej rodine, aj keď oni aj jeho kamaráti o mne vedia, len ma nepoznajú (jeho neterka ma dala napr. minule pozdraviť a to som sedela vedľa neho, takže to neklamal). A čo sa týka intímnych chvíľ. Tak on sa vraj nevyspí len tak s hocikým, aj keď by si to mohol dovoliť, keďže stále sa pohybuje v spoločnosti a baby naňho idú, teda aj podľa mňa je sympaťák. A okrem tohom, viac ako rok s nikým nespal, až teraz so mnou, takže kvôli nejakej sex. potrebe so mnou asi nie je. Ja fakt neviem, čo si mám o tom myslieť. Keď je so mnou, je milý, ale keď je preč, tak ma rozčuľuje.

xxxxx7

Veď ja som mu aj povedala, že po mesiaci nečakám od neho lásku až za hrob, ale že chcem mať pocit, že mu na mne záleží. A on mi povedal (teda napísal, riešili sme to vtedy cez telefón), že mu na mne a na nás veľmi záleží, že ma nechce stratiť, že mu mám dať šancu, že vie, že je veľmi rozlietaný, ale že verí, že so mnou to zmení. Často mi povie niečo také, že mám pocit, že mu na mne záleží a na druhý deň ma zas naštve, lebo mám pocit, že nie je úprimný. Už som rozmýšľala aj nad rozchodom, ale zas sa nechcem unáhliť a zabaliť to hneď na začiatku.

bgfgfggjfj

xxxxx7
Tiež mi príde divné, že si na teba nenájde dostatok času a má " vhodné " výhovorky prečo ide tam a tam. Písala si, že ste boli u teba doma a tak, ale som si nevšimla, žeby ťa pozval k sebe, či u neho si ešte nebola? mám taký pocit, že ťa ťahá za nos a ani ťa nikomu predstavovať nebude, ale asi ťa potrebuje na intímne veci, aspoň sa mi tak zdá, sorry

xxxxx7

Veď práve, šiesty zmysel ma málokedy klame. Aj keď mi o sebe povedal také veci, ktoré napr. nevie o ňom ani jeho mama, čo ma veľmi potešilo, že bol taký úprimný. Ale v tomto ja už neviem. Vraj bol dnes celý deň doma a aj včera. Takže sa v podstate nudil. A keď sme dnes mohli byť spolu, tak zas musel ísť s mamou na pohotovosť. Zaujímavé. Ja som sa už do telefónu rozčuľovala a on že kľud, že sa nič nedeje, že príde zajtra ráno. Že čo sa zas rozčuľujem a riešim.

Puklica

Tak ako písala kajka01, je to ťažko posúdiť, lebo ty nie si ako píšeš príliš spoločenská. Možno tým, že si mu to na začiatku povedala sa zľakol a má strach ťa niekam pozvať k svojim kamarátom, aby si ho potom nezkritizovala, že sa ti to a to nepáčilo. Ale opäť tejto možnosti dávam mizivé percento. Skôr si myslím to horšie, ale opäť je to len môj pohľad na danú situáciu. Možno ťa nadovšetko miluje len inak prejavuje lásku...

kajka01

no musis mu to povedat, ak tak aj priamo zautoc ze nech si nevymysla take blbosti..
a trochu sa porozculovat, ja si myslim ze ked mas taky dojem, ze ti klame uz dlhie tak na tom nieco bude siesty zmysel je siesty zmysel, a to ze uz teraz v podstate v blbostiach klame resp zavadza ta co neskor a celkovo to ho nikdy akoby nespoznas a nebudes mu vidiet do duse... a bohvie co bude robit za tvojim chrbtom..

xxxxx7

Mne by ani nevadilo, že chodí von, ale nech mi povie pravdu a neklame mi. Ale keď na niečo dôjde, tak stále má také výhovorky, že už tomu nemôžem uveriť...

xxxxx7

Tak som mu teraz volala, že kde je a vraj bol s mamou na pohotovosti a nemal pri sebe mobil. Hlavne, že bez mobilu nejde ani na záchod. A mame určite neprišlo zle rovno o tretej, keď mal ísť ku mne a určite nebol na pohotovosti do pol ôsmej!