Mám priateľa a aj tak som sama

Príspevok v téme: Mám priateľa a aj tak som sama
xxxxx7

Ahojte. Veľmi ma trápi jedna vec. Mám asi mesiac priateľa. Mám ho rada a aj on tvrdí, že má rád mňa. Problém je v tom, že ja by som s ním chcela tráviť viac času. Bývam dosť ďaleko od domova, takže som tu vlastne sama, okrem kolegov z práce nepoznám nikoho. Takže sa dosť nudím, kým môj priateľ stále niekam chodí, na diskotéky, na koncerty, do baru, niečo vybavovať, s priateľmi...Ja na diskotéky a bary vôbec nie som. Proste stále niečo má a až potom, keď mu zvýši čas, tak sa venuje mne. Aj to takým spôsobom, že príde ku mne, niečo uvaríme, pozrieme telku a prespí u mňa. Aj dnes mal prísť o tretej, je už šesť a ešte stále neprišiel. Je to normálne, že on nemá potrebu tráviť so mnou viac času alebo všetkému ostatnému venuje viac času ako mne? Asi nie, však?

opalka

ja mam pocit,. ze moj chlap aj rozumie, co mu vravim a o co ide
no nejak to nevie preniest do realneho zivota a pri konani a zmyslani, v "akcii" to aplikovat...vzdy vyhra ten muzsky egoizmus, ze ja to chcem takto, ja idem tam, ja musim toto...bez ohladu na mna (vo vacsine pripadov)

su chvile,kedy som silna a nedam si skakat po hlave...ale citim, ze teraz som uz dost psychicky vycerpana, nie len zo vztahu, praca, skola, a tak vobec... a nejak nevladzem

strasne by som chcel abyt silna, aby to mnou tak nemavalo,ked nieco take urobi
lebo vidiet, ze som na Xtom mieste...hoci tvrdi nieco ine... ale ked to ma dokazat, je to jasne...to je tazko takto

rozumiem ti

zo zaciatku som tiez mala rovnaky problem ako vy s mojim priatelom. tiez nechapal, preco sa rozculujem, ked neda vediet a chodi si kam chce. dohovaranie nepomohlo. tak som si parkrat vysla sama von a vratila sa az v noci, alebo nadranom, bez slova. vysledok: teraz uz pomaly tyzden dopredu hlasi, ak chce niekam ist. a ak sa niekde zdrzi, zakazdym da vediet. to iste robim vsak aj ja, ked niekam idem. vztah je o dvoch. jeden sam ho neutiahne.

rozumiem ti

moja skusenost zo zivota: aky pozicaj, taky vrat. to znamena, to co das ty mne dostanes aj naspat. rusis na poslednu chvilu schodzky? vratim ti to. nedodrzis to co slubis? vratim ti to. dievcata, verte mi, ked ide o nich, tak vedia byt velmi urazeny a dotknuty, ze sa o nich nestarate a nezaujimate. v prvom rade si vy musite vazit same seba a az potom si vas zacnu vazit ostatni.

elementarna vec v medziludskych vztahoch: ak nieco slubim tak to dodrzim. a ak to nemozem dodrzat, tak aspon dam vediet.

moj otec bol uplne rovnaky ako ti vasi priatelia. sak naco, je to moja dcera, musi ma mat rada ( jeho zmyslanie ). hovno! nemusi... odkedy mu toto bolo dane najavo, viete, ako vie zrazu, co sa patri?! radost pozerat. stacilo len dat najavo, ze nie som nanho odkazana a nedovolim mu so mnou zametat.

a ak by to vasim priatelom bolo jedno, tak sa na cely vztah vyserte. nebudete mat zivot, ale utrpenie. a to nema ani zmysel, ani vyznam. trapit sa budete totiz len vy. a skodite tym len sebe.

opalka

skusenost zo zivota:

kym sme spolu nebyvali a robil toto, tak som sa parkrat prebrala a cakala 15 min, neprisiel, odisla som

ale pak ma mrzelo, ze ten cas sm eneboli spolu,ze som zas zrusila sancu byt s nim, ale viem, keby chcel, tak si to zariadi

chlapi sa vyhovaraju, ze musime chapat ich pracu,a vsetko je strasne dolezite, a snad nechces, aby som odisiel z prace, aby som mohol byt s tebou...strasne to potom zvelicia, pritom to nechceme

odkedy byvame spolu, vie, ze som tu vecer,cize ak pride neskor, budem tu aj tak a to je zle
lebo uznebyvam v meste a nikam nemozem len tak narychlo odist,jedine so psom

ako vcera, odisla som.... nechodil, dlho som bola von, prisla som, a on tu stale nebol.... ani nevolal, co je so mnou... proste neviem,c o uz mam robit

ci idem von a mam svoj program, ci nie, mam pocit, ze im sa zivot nezruti, ked si my robime, co chceme

rozumiem ti

xxx... ten chlap ta uz tak ci tak klame. tvrdi, ze na prve miesto kladie teba ... ale v skutocnosti na prve miesto kladie seba a svoje zaujmy. potom dlho nic a az ked do " obrazu " zapasujes - co znamena, chce sex, pripadne nic lepsie nema...tak vtedy prides na rad ty. je len na tebe, ci to chces znasat, alebo nie. totiz ak by si na prvom mieste bola, tak by sa tak aj spraval... a nemusi to nutne znamenat, ze na tebe visi. " prerobit ho " bude vyzadovat vela casu a usilia a vysledok je aj tak nejasny. nemyslim vsak, ze budes mat tolko trpezlivosti ( co je pochopitelne, evidentne vies, co chces ).

uvedom si, ze s tebou moze zametat len tolko, kolko mu ty dovolis. hranice urcujes ty. na tvojom mieste by som nesedela na riti a poslusne cakala, kedy pride. povedal si, ze prides o piatej? ok, mas desat minut k dobru, potom mam svoj program-je jedno aky.. chod sa prejst, vybehni na bicykel..len preboha necakaj nanho. a uvidis, ako sa k tomuto postavi. prepac, ale takto ta ma za " chuderu ", ktora tancuje ako on piska. a takyto vztah nema sancu prezit. nie bez bolesti.

opalka

ako keby som seba citala

viem presne,ake to je

4 roky su to vykyvy, kedy si chlap robi co cchce a ja som krasny doplnok jeho zivota, ktory keby tu nebol,vsetko by islo u neho dalej

ale keby tu nebol pr eman on, mala by som s tym problem

a pak pride obdobie,ekdy sa snazi

ja uz vobe cneviem,na com som
vcera zase hadka an podobny scenar, ja doma, on von, dohodli sme sa,pride okolo 21tej... prisiel o 22tej....nic by na tom mozno nebolo,keby mi este na obed nevtlkal do hlavy, ze nikam nejde, ked mi je tak zle,ako mi bolo,to ja som ho poslala von s tym, ze sa tesil,ale ze kompromis, a o 21tej by bolo fajn, keby bol doma

a pak som ja zla, a len ho cakam....to co robil tvoj tebe,robil aj moj mne na zaciatku
trosku sa to zlepsilo, ako byvame spolu,ale zas prislo to, ze ja som sa odstahovala k nemu,kde nikoho nepoznam a ked ma necha takto samu doma, neznasam to,nema kam a ako ist, som tu drezana od sveta
straam istotu, ci budem stastna, ked budu deti
ci nebude opustena
nechapem, preco stale ja musim cakat, kym si vsetko poriesi, neviem,ako sa spravat

naozaj neviem,ci to ma sancu zmenit sa...takyto chlapi....ale citim,ze som nestastna...asi sa pytate, preco som snim

proste, za nieco ho lubim

isabella

takeho chlapa nikdy nepochopis, nikdy nebudes vediet preco robil to co robil... ale ako chces ty... ked s nim chces dalej stracat cas je to tvoja vec, ja som bola tiez hlupa...
ked sa trapis uz teraz nie je to dobre... chces si vyplnat cas? fajn, ale kvoli tomu co ti nakecal on, kvoli tomu aby si sa stale netrapila, to tiez nie je dobre... a k niecomu ho dohnat... nebudes spokojna ani ked ho dozenies, bo to nebude mat trvaly ucinok... daj vediet po case co sa udialo, no ja tomu nadej nedavam, ked uz na zaciatku ked ma kazdy ruzove okuliare je zle...

xxxxx7

Nemyslím si, že náš vzťah je založený na sexe. Lebo on vyzerá ako muž veľmi dobre podľa mňa, ja som taká normálna, ani krásna ani škaredá a podľa neho v jednoduchosti je krása a má ma rád takú aká som. Ale teda podľa mňa by si mohol na sex nájsť kľudne niekoho iného, keby chcel. Niekoho vyzývavejšieho, výstrednejšieho. Možno má len iné zmýšľanie, ako väčšina chlapov. No uvidím, raz si hovorím tak, raz inak. Dala som nášmu vzťahu ešte šancu, skúsim si aj ja nejako vyplniť čas, ale keď sa budem naďalej trápiť, tak to ukončím. A skúsim ho viac hnať do toho, aby sme niekam chodili aj spolu. Nechcem to zahodiť hneď na začiatku. Uvidím, čo z toho bude. Mám ho síce rada, ale zas za nos sa nechcem nechať vodiť.

jajaja99

stracas cas s egoistickym idiotom. ked je so mnou, tak je mily....no bodaj by nebol, ked si chce vrznut.ak by s tebou chcel travit cas aj inak, tak predsa na vylet sa da ist busom, autom....tebe sa nezda cudne, ze ta neberie nikam von a trcite stale u teba na byte? otvor oci dievca a zacni zit, nielen cakat na telefone.....

isabella

hlavne nedovol aby on teba presvecil, ze ta chyba je v tebe, lebo to je hlupost a tym si maximalne tak ublizis na psychike