Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

Tusan

Katka, v pohode v pohode. 1. 3D znamena marketing...:D Ale nie no, je to vlastne zmena dizajnu baleni celej série Crest a samozrejme aj z casom nadobudnutych skusenosti Crest-u atd aj nejake vylepsene vlastnosti oproti tej starsej sérii Crest. Supreme pasiky do 3D White série nepatria, ale to iba preto, lebo tieto sa nedaju volne v obchodoch kupit (predavaju ich len zubari). Pasiky professional effects maju oproti pasikom Supreme iba jednu jedinu vyhodu-maju advanced seal technologiu, cize drzia na zuboch akoby boli lepidlom prilepene, zatial co Supreme tak prilepene nedrzia, ale drzia, to staci na bielenie. :) Inak su kompletne vo vsetkom lepsie a ucinnejsie Supreme, preto su aj o nieco drahsie.
2. Trvanlivost momentalne predavanych baleni je Maj 2012, takze vydrzi aj keby si polku pouzila az o necely rok. A samozrejme moze sa to takto robit. Vela zakaznici dava spätnú väzbu, ze uz po pouziti tretiny balenia mali take biele zuby ako predtym na konci balenia professional effects :). Takze ten efekt tam v polovicke balenia urcite uz davno bude.
3. Mozes to pouzivanie 1 alebo 2-krat striedat. Odporuca sa skusit 2-krat denne kym to ide, potom ked sa dostavi nahodou docasna citlivost zubov, vtedy sa uz oplati obmedzit na 1-krat denne. 1-krat denne je tiez dostatocne, kedze professional effects, ktore su o dost slabsie ako supreme sa pouzivaju tiez 1-krat denne.

Crest

Tusan

Tak ja som "prvý" tvoj zákazník, čo nie je spokojný?? To by ma zaujímalo, čím to bude..Takže napr. šanca že to zaberie je 1:1000 a ja som zrovna tá 1?? :(

katka1402

Tusan

prepáč, že ťa toľko otravujem, no stále sa neviem rozhodnúť medzi tými supreme alebo prof. effects, takže sa ťa chcem ešte popýtať týchto pár vecí: 1. čo vlastne znamená 3D pri týchto pásikoch? 2. ak budem používať pásiky supreme a dostatočný účinok sa dostaví napr. už po polovici použitých pásikov, môžem si tú druhú polovicu odložiť a použiť zas o nejaký čas, trebárs o ten rok? vydrží ich trvanlivosť? a je vobec naozaj možné, že by sa ten účinok dostavil už po takom kratšom použití? 3. pri supreme - možem ich užívať aj tak, že jeden den si dám 1x, iný den 2x? lebo asi tri dni v týždni si nestihnem dať ich 2x za den. Vopred ti ďakujem za odpovede :)

ambbra

to crest
tiez sa bojim, ze efekt nebude viditelny, som z generacie deti, ktore v 70tich rokoch uzivali tetraciklinove antibiotika, pri ktorych bol vedlajsi ucinok zlta zubna sklovina, nie si aj ty ten pripad?

Tusan

To niic silviklh, pastu davame do zasielok automaticky ;) V objednavke nie je napisana, ale vo fakture bude a bude aj v zasielke, nemusis sa nicoho obavat, najdes si ju tam :)

system

tusan ak si najdes chvilku cas napis mi na mail systemq4@gmail.com, rad by som sa spytal resp. dohodol nieco mimo fora :)
dakujem.

Tusan

To je to iste silviklh. Dobierka je sposob platby a dobierka Slovenska posta je sposob dorucenia. Ale tieto dva idu vzdy spolu, kedze dobierka je zaroven platba a zaroven aj dorucenie no. Chapes. :) Ak chces, aby ti to nechali na poste, napis to do poznamky v objednavke a ja to vybavim (existuje funkcia poste restante, je to jednoducha vec ;) )

silviklh

Tusan,chcem sa spýtat,je daky rozdiel medzi-dobierkou a dobierkou slov.postou?ja chcem,nak mi to nechaju na poste :D