tehotensky test

brunca

normalne by to byt nemalo ale bohuzial sa to stava a zena moze potom z toho zosalet,tiez sa mi to stalo,hlavne si dobre skontroluj v lekarni ci ten test je este v lehote a nekupuj tie najlacnejsie. a gynekolog mi odporucil urobit az tri po sebe aj ked najvacsiu istotu budes mat ked zajdes na gyncu a urobia ti krvne testy.tak sa netreba hned plasit,zena to vzdy citi ci nieco nie je v jej tele v poriadku.vela stastia.

llullu

mne vysiel tehotensly test pozitivny..tak som sa vylakala a nechcela som tomu verit,spravila som si dalsi..vysiel negativny..tak som si spravila este jeden a aj ten bol negativny..tehotne nie som,ale ten prvy test bol uplne jednoznacne pozitivny..takze,ak sa chces na tieto testy spoliehat,odporucam spravit si minimalne tri..

macka28

prosím, vie mi niekto poradiť, kde okrem gynekológa, tam nemôžem, sa dá urobiť test na pohlavné choroby? S partnerom sme po preliečení,ale stále máme problémy, chcem si byť istá. Zažil niekto takúto situáciu?

hellbaby

Ahoj, vie mi niekto poradit?Ked beriem antikoncepciu ale mám podozrenie, že som tehotná tak može byt že z antikoncepcie mi vyjde tehotenský test na pozitivny-alebo to spolu nesuvisi?

nika001

ja pouzivam PHARMATEX. Stoji do 300,-Sk (zalezi na tom, v akej lekarni ho kupujes) a nepotrebujes nanho recept. Pomocou aplikatora si ho vytlasis do posvy, ucinkuje hned a nici spermie do 10 hod, ale pri opakovanej sulozi ho musis pouzit znova. Ma aj nevyhodu - po aplikacii si moc klzka a cast z neho pri sulozi vytecie...,ale istota je istota.