Chudnutie v infrasaune

Príspevok v téme: Chudnutie v infrasaune
Samuela

Dočítala som sa, že pri saunovani v infrasaune spálite za 30 minút až 600 kilokalórií. Telo totiž pri vypotení jedného gramu potu spotrebuje 0,568 kilokalórií energie. Všetko záleží na tom, koľko potu sa vám podarí v saune vypotiť. Pokiaľ sa vám podarí vypotiť okolo 1000 gramov potu, spálite už spomínaných cca 600 kilokalórií. Samozrejme proces vášho chudnutia nie je založený na strate vody. Tú po saunovani musíte doplniť vhodnými tekutinami. Chcem sa opýtať, či to niekto vyskúšal a či to má naozaj efekt pri odburavani tuku. Ďakujem za cenné skúsenosti.

Minniemouse

No naozaj infrasauna pomáha aj proti podkožnému tuku, nevyplavuje len vodu z tela :P lepšie to nájdeš vysvetlené tu: www.marimex.sk

pajtaska

ovela lepsie je pohnut s lastnym svalovym aparatom a zacat sportovat.ja osobne takymto zazrakom neverim ani liekom ci cajom a infrasauma je tiez podobnyblud.sport a normalna strava v normalnych porciach a tuk sa z vas bude palit dole.

Kristynk_a

No celé kilá v nej určite neschudneš, ale trochu súhlasím. Naozaj pomáha chudnúť - tým, že telo stráca najmä vodu. No je pravda, že zlepšuje prekrvenie a čistí organizmus a to už veru pri chudnutí zaváži :)

qwazarec

inak k tej saune ... som sa docital ze infrasauna spali viac tuku a brutalne detoxikuje organizmus co pomaha proti zavislostiam...v dvadsiatom storoci ked bola vynajdena infrasauna sa pouzivala pri odvykacich kurach drogovych zavyslosti ..lebo vyplavi z tela ovela viac toxinov ako normalna sauna...takze dost detoxikuje .. je dost blahodarna vyplavuje tazke kovy alkaloidy aj nikotin aj kofein a ostatne zlepsuje pohybovy paparAt...proste je to supa chcem ist cim skor

Polymiellka

Ahoj, predám infrasaunu Marimex de luxe 3000, čisto novú ešte zabalenú. Cena 800 Eur. Nám sa do bytu bohužial nezmestí :( Je pre 2 osoby, s CD rádiom a osvetlením. Kedykoľvek ma kontaktujte mailom.

mate59

potom nie je nič iné len to ,že tvoj kalorický príjem je vyšší ako výdaj.A to musí byť opačne.Pospisuj si, koľko zješ za deň všetkého a energeticky by to malo byť 10480 kj a bazálnym metabolizmom spáliš 6880 kj.

Samuelaa

Mate59, mýliš sa, mám 77 kíl. Mala som o desať menej niekedy...a máš pravdu, tuk mizne a mám svalstvo, ale nohavice mi nie sú voľné, ani voľnejšie. Váha je pre mňa smerodajná, lebo podľa nej viem koľko som schudla. Ale ja som za tri týždne neschudla ani gram, naopak, pribrala som.

mate59

ty na sebe tú zmenu nevidíš tak silno ako iní,spevnilo ti svalstvo a postava sa transformovala.A sval je ťažší ako tuk.Ved si skús nejaké staršie nohavice, či ti nebudú volnejšie v páse a hned budeš vidiet že sa to zmenilo k lepšiemu.Váha nie je smerodatná,cítiš sa dobre, máš kondičku,ostní ťa chvália - čo by si ešte chcela? Ja len garatulujem!