už sa to bliži

Príspevok v téme: už sa to bliži
help:(

už sa to blíží-LETO.. ešte su tu zhruba 3tyzdne do jula a ja potrebujem schudnut 6kg..doteraz som sa snažila ale dako bezvysledne.. tak idem na to tak, že budem jest len "polievku" - uvarenú vodu zo zeleninovym bujonom.. duam že sa mi to podari a konečne budem mat moju vysnivanu postavu..

B.

Nikdy nie je neskoro. Pažravosť je podľa mňa závislosť na jedle, preto tie jojo-efekty a pod. Okrem toho, keď sa človek prežiera, tak sa mu rozťahuje žalúdok, ak sa nemýlim a potom treba už len žrať a žrať. Treba sa v prvom rade naučiť nežrať. Nepozerať na okolnosti, že teraz si ešte doprajem, lebo sa cítim tak alebo hentak, treba kašlať na pocity, druhí naše pocity neuvidia len naše pneumatiky.

help:(

cele mesiace som si hovorila že idem na to pomaly že do leta to zvladnem že budem pravidelne jest..pravidelne som jedla vyse mesiaca lenže kedže som nevidela žiadne vysledky stratila som motivaciu a sla som na to inak ..hladala som nove dieta,skusala,civicla a takto to všetko preslo a už mi zostavaju len 3tyzdne..preto 3 lebo na dovolenke 28.7. chcem vyzerat dobre..
a prečo by to neslo??ked anorekticky nejedia nic a tym rychlo chudnu musim lgicky aj ja takto rychlo schudnut...

for help:(

co si robila cele mesiace?? a teraz za 3tyzdne to chces dobehnut?? :DDDD
a este k tomu polievkou?? ani sa necudujem,ze si sa snazila chudnut a dopadlo to bezvysledne.O strave nevies nic a s tou polievkou ti to nepomoze.Jedine s jojo efektom cez LETO :DD