Ukradli mi mobil a ja som bezbranna...

Príspevok v téme: Ukradli mi mobil a ja som bezbranna...
pomozte...

Dnes mi ukradli mobil. Najprv som si myslela, ze ked pojdem do t-mobilu, ze tam mi ho zablokuju, zameraju a toho debila najdu. Lenze vobec to tak nebolo ako som predpokladala. V t-mobile mi povedali, ze musim mat nejake cislo, ktore je na fakture a az potom mi ho mozu len zablokovat a zameriava sa zevraj na polici. Tak som sa teda trepala cez cele mesto domov po fakturu. Pri dome mame policiu, tak som sa tam vybrala. Tam mi povedali, ze pozeram asi moc filmov, ked si myslim, ze sa to da len tak zamerat. Policajt mi este k tomu povedal, ze musim dat trestne oznamenie, a az potom mozu lokalizovat ale len sim kartu. Tato doba bude asi trvat 2 mesiace. Po tychto slovach som zostala ako zamrznuta. Prosim pomozte mi, ako mam dostat naspat mobil? Da sa to vobec? prosim pomozte, som uplne v koncoch.

ewelin28

no raz sa stalo jednemu mojmu znamemu..ze nasiel mobil.a dal tam svoju vlastnu simku..chcel skusit ci ten mobil funguje..a par dni nato prisla k nemu domov policia..ze simka pisana na jeho meno bola pouzita v kradnutom/stratenom mobile..a vratil ten mobil majitelke..tak asi sa s tym da nieco robit...si myslim :)

ShaulaThalit

Myslim, ze by si mohla byt uz natolko informovana, ze svoj telefon uz neuvidis.... bohuzial, tak to chodi, tak to je.

Lolek

To sa vazne cudujem ze v dnesnej dobe este niekto aj kradne telefony, vsak stoja par eur a vsade je ich kopa. Necudoval som sa ked to bola nejaka vynimocna vec, ale dnes? ... zasrati fetaci ci cigani...

3nttt

trestne oznamenie :DDD no uz len kvoli mobilu sa na policii zblaznia.to isto.ja nechapem co sa tu robi s toho take velke halo...ja viem ze to cloveka na.... ked pride o telefon ale co uz.denne zmizne tolko telefonov... a si si ista ze ti ho ukradli???kedze ani nevies kde ti zmizol.ja som minule tiez nasla v blate...

WSJGJFGFHGF

ahoj Pomozte,chcem ti poradit,zajdi na policiu a podaj to trestne ohlasenie aj ked to bude trvat 2mesiace ale aspon budes mat pokoj v dusi ze si pre to urobila maximum,a do T-Mobile tiez zajdi a ohlas im to ze si bola na policii ,ani sa budu musiet s poliicio spojit a riesit to spolocne.Je nato zakon ,tak bojuj a spravodlivost.Vela stastia

anjelik9

bracha vytratil mobil a nasiel ho nejaky chalan ktory zavolal zo zoznamu mamine a nakoniec sme zistili že je v tom istom buse ako bracha ktorému pri nastupovaní vypadol a pri vystupovaní mu ho vrátil nakoľko som mu brata opísala tak vedel komu ho má odovzdať takže všetkých do jedného vreca hadzat nemožno =)