Aj Vás sledujú?

Príspevok v téme: Aj Vás sledujú?
Maťo123

Od okamihu, ako vyjdem z domu, mám pocit, že ma každý sleduje. Pozerám sa dookola a vidím pohľady ľudí, ktorí sa na mňa pozerajú. Prečo? Kvôli čomu? Nemajú čo robiť? Nie, nie je to žiadna paranoia, ani schizofrénia. A viem to veľmi dobre zdôvodniť. Totiž keď som v zahraničí, tam takí ľudia nie sú. Každý sa stará o svoje a aj keby som prešiel cez vlakovú stanicu, kde je tisíce ľudí oblečený v kriklavo zeleno-červenom obleku s čiernymi bodkami, tak si to nikto nevšíma. To len tu na Slovensku ako keby ľudia nemali čo robiť. Tak sa pozerajú, sliedia, sledujú. Máte podobné skúsenosti?

siamej

s tym sa treba si naucit zit. ja odkedy zijem v azii tak na mna CUMIA drzo a bez hanby kazdu minutu co idem po ulici. a to len preto ze nemam meter 50, sikme oci ani cierne vlasy :DD a co, sa nemozem zahrabat pod zem ani si natiahnut vrece cez hlavu... podla mna ked ta naozaj sleduju tak asi maju preco. alebo si to len namyslas lebo sa TY prilis sledujes.

ele

Moj zlaty tak to sa mylis, ja som stihla, vasoka blondina(nemachrujem), rok som zila v Londyne a poviem ti ze tam ma isli ocami vyzliect a roztrhat. Normalne som chodila aj v lete v horucavach naobkliekana, aby ma niekto neznasilnil aj cez jasny den. Tu na SR sa obliekam podla chuti a cez den sa necitim ohrozena aj ked idem sama, takze svate Slovensko, do Londyna sa uz nevratim!! A co sa tyka takeho bezneho zizania na cloveka, tak to mas vsade, nielen tu. Napr. V Ba ludia po sebe cumia, porovnavaju sa, tak isto aj v inych mestach.

[zruseny12]

...ja mam podobne skusenosti,ale to bolo v dobe ked ludia este chodili ako SEDE MYSKY-NEBOLI ZV.NA NEJAKE EXTRA OBLECENIE A UCES...ja som chodila extravagantne oblecena atd.veci co som nosila som si vymyslala sila,plietla atd.sama a take veci nemal kazdy...no,niektorym az oci z jamok dobre nevypadli....:0)))) ja som si s toho nic nerobila,lebo mna ty ludia nezaujimali...BAVILA SOM SA NA NICH,ALEBO SOM SI ICH VOBEC NEVSIMALA...
pamatam sa ked som 1x vysla z ucesom/nic zvlastne na tuto dobu,ale vtedy to bolo pre niektorych poburujuce/mala som po ramena vlasy na postupku-blond a boky som si nafarbila na hnedo...no,to zalamovali ruky niektory/mi sme sa len s kamoskami smiali/a po case sa plno ludi nafarbilo na blond a dalo si uces ako ja...
alebo ked som vytiahla VYBIJANY OPASOK...alebo zobrala KRATSIE NOHAVICE...to bolo reci.../poniektory mali blbe poznamky,ale ja som vobec nereagovala,ani si toho nevsimala/
...podla mna MATO zalezi kde byvas...lebo ja ked som odisla do cz-oblecenie som nezmenila ani uces,tam ma uz skor OBDIVOVALI... atd.a pacilo sa im moje oblecenie-len po niektory boli zavistlivy tak sa aj podla toho chovali...
a dnesnej dobe?je to to iste.....ci sa clovek oblecie tak ci tak,stale kto chce pozera ako keby cloveka nikdy nevidel...
NEVSIMAJ SI TAKYCH LUDI,LEBO TOTO BUDE V KAZDEJ DOBE...
a mozno,ze ANDREA ma pravdu,MOZNO SI PEKNY PACIS SA IM PRETO NA TEBA POZERAJU...HL.NEVSIMAJ SI ICH A NETRAP SA KOLI TOMU....JE TO TVOJA VEC AKO SA OBLIEKAS....VELA STASTIA PRAJEM

andrea88

Maťo.. nebývaš náhodou na dedine? lebo čo viem, tak tam žijú takí ľudia, čo sa do všetkého starajú a na každého ako tupí zízajú.. alebo to bude tým, že si pekný a páčiš sa všetkým :D
ale máš pravdu, tu na svk sme ako jedno malé veľkomesto.. tu keby si sa nejako extravagantnejšie obliekol, tak čumia všetci s otvorenou papuľou.. ale mne sa takí ľudia páčia, nehanbia sa za svoj štýl.. každý ma nejaký.. a tí čo čumia, tak v mysli si hovoria"keby som tak ja mal takú odvahu .. " lenže aj to, že "čo by si o mne pomysleli, by na mňa všetci udivene pozerali"..malomeštiactvo.. prepáč, asi som zašla aj mimo tvoju tému, nechala som sa uniesť :D

kvietok23

podla mna je to tvoj subjektivny pocit. ty sa na ulici na nikoho nedivas? chodis s ocami zapichnutymi do zeme? mozno niekdo iny ma pocit, ze nanho zizas ty a pritom si si ani nepamatal, ze by si nanho pozeral...

Najčítanejšie články