Aj Vás sledujú?

Príspevok v téme: Aj Vás sledujú?
Maťo123

Od okamihu, ako vyjdem z domu, mám pocit, že ma každý sleduje. Pozerám sa dookola a vidím pohľady ľudí, ktorí sa na mňa pozerajú. Prečo? Kvôli čomu? Nemajú čo robiť? Nie, nie je to žiadna paranoia, ani schizofrénia. A viem to veľmi dobre zdôvodniť. Totiž keď som v zahraničí, tam takí ľudia nie sú. Každý sa stará o svoje a aj keby som prešiel cez vlakovú stanicu, kde je tisíce ľudí oblečený v kriklavo zeleno-červenom obleku s čiernymi bodkami, tak si to nikto nevšíma. To len tu na Slovensku ako keby ľudia nemali čo robiť. Tak sa pozerajú, sliedia, sledujú. Máte podobné skúsenosti?

AdamKrt

Ludia, co blaznite ? A od coho su oci ? Aby sa clovek pozeral. Ja sa pozeram na kazdy druhy strom, cestu, macku, mys, cmeliaka, steblo travy, ci staru babku, peknu slecnu, hocijakeho cloveka, co zaujme. Asi tak pol sekundy a uz sa pozeram na ine. Vsimam si okolie. Predsa clovek nechce do niekoho naburat, ci spadnut do nejakej jamy... Nevsimol som si, ze by niekto niekedy extre zvlast cumel...

Ale, ak na niekoho cumite, nedivte sa, ze on bude cumiet na vas... ;-)

Aky to ma vyznam, ci sa niekto pozera, ci nie ? Ako povedal raz Bruce Willis vo filme posledny skaut: Voda je modra, slnko svieti a zeny maju problemy. Koho to se*** ? ;-)

lost

Ja mozem porovnat BA len s 2 mestam "zo zapadu" a je to presne take ako on popisal, a to som nezaujimavy typek, cize... neviem cim to je.. ale vacsinou pozeram do zeme,
ale ani nie tak ako keby pozerali na mna ako na neviem co, ale tie pohlady ze "vocogo" a take "bojim-sa-ta' pohlady.. ako keby sa ludia niecoho bali..
taky pocit vysielaju :D

no mozno sa mylim, ale ako hovorim, nikde inde ako na Slovensku sa mi to nestalo, i ked zatial som bol len na par miest inde..

V skratke: slovaci sa boja, ako keby.

sweetyi

Je to pravda, myslim, ze viaceri uz mali tento pocit a clovek si to skor uvedomi, ked ide niekam do zahranicia. Tam si ta ludia nevsimnu vsak ani keby ta niekto na ceste nozom bodal.
To vsak zavisi od kazdeho ako to clovek berie. Vsak nech sa pozeraju, sleduju, pokial Ti je to jedno, a si so sebou spokojny, absolutne sa nezatazuj ze kukaju. Ich to prejde, ked vidia na cloveku, ze ma pass.

lili fuk

Mato asi maju na co pozerat!!!
mozno si fesak mozno mas nieco co tie pohlady pritahuje ........ale poviem pravdu aj ja si casto myslim ze mam polku prsa von ech no nevadi ale ruku na srdce co by som si obliekala keby som si pekne veci na tych "druhych " nevsimala ved sa musim inspirovat

B.

A na čo majú oči. Čo keď bude treba niekomu očitého svedka? Potom každý povie, že nepozeral, lebo sa to nepatrí:) Zase na strane druhej poniektorí stratia zrak aj pamäť, keď treba niečo povedať.

siamej

v tomto mas pravdu- aj ja pozorujem ze ludia u nas su ovela podrazdenejsi a neprivetivejsi ako kdekolvek kde som doteraz bola.

martina022

žijem v zahraničí už nejaký ten čas a tak vždy, keď prídem na slovensko, pozorujem tie rozdiely. Nielenže ludia viac zazerajú, súdia, hodnotia, starajú sa, ale aj sú viacej podráždení, neslušní, zamračení..drgnú ťa do pleca a nielen že sa neospravedlnia, ešte po tebe hodia pohľad, že čo zavadziaš :( Tak isto predavačky, čašníčky sú občas neochotné a neusmievajú sa... A čím menšie mesto, tým je to horšie

Najčítanejšie články