Bulímia,anorexia

mis.

Ajojte:( Práve som prišla domov, je mi psychicky zle:( Vôbec tomu nerozumiem:( Plačem tu, neviem prestať, našťastie som sama doma a môžem si dovoliť slzy...zapila som 1tbl. Lexaurinu, 2tbl. Persenu, snáď to povolí, lebo to nevydržím:(..idem si vás počítať...

minetka

Timka,nechcem provokovať...:-), ale...
Idem pomaly domov, tak sa na dnes lúčim, pekný zvyšok dňa, držte sa,pa:-)

minetka

Zuju, u mňa je najhoršie s tým bŕuchom, chcem pribrať, ale neznášam také veľké nafúknuté brucho,a také mám vždy po jedle,ešte aj ked sa napijem vody, tak sa mi tak zväčší:-( To je jediné, čo mi bráni prestať s tým...neviem sa tomu pocitu ubrániť...

timka

niekde by tu mohol byt nejaky dennnik ppp, kde by kazdy den pisala svoje pocity, ako preziva, ako bojuje s jedlom a tak celkovo ako bojuje s ppp.

zuju

minetka nemusis mat obdivovat ale dakujem som este daleko do uzdravenia, ale rada pomozem a poviem ako som to prezivala ja,lebo aj ja cerpam od inych

timka

ja tiez jem ked pridem domov. to mam nejaky reflex ci co. domov z roboty a jest. a hoci sa najem v robote o 4 aj tak musim o 5 znova jest. zlozvyky.

minetka

Joj Timi, nejako to vydrž, už iba hodinku a pol:-) A poviem Ti, niekedy by som aj ja radšej ostala do piatej,aspoň by som pokecala s vami...namiesto toho niekedy prídem domov a jem, čo vidím:-(
Arwee, teším sa na mailik:-)

timka

ja sa tiez tak raz za tyzden / dva posmyknem, ale nevadi, beriem to tak, ze to patri k zivotu Chvalabohu ze sa nesmykam aj viac krat denne ako predtym.