Bulímia,anorexia

mis.

Arwi, pošlem Ti niečo na mailík, dobre? Je tam písané o vzťahoch medzi partnermi, u ktorých je problém PPP. Ako by si sa mala správať ty, ako Tvoj priateľ, čo by si mala urobiť ty, ako by Ti mohol pomôcť on atď...pošlem Ti to na azet, alebo kde?

mis.

Arwinka, toto je dosť ťažká otázka...cítim z toho, akoby si ho dostatočne nemilovala...opustiť ho preto, že Ti nevie pomôcť?

palinnna

Dobry den, dievcata, prisla som len na skok, ale preda, mimochodom, uz ste mi chybali. Ako sa vam tak v skratke dari bojovat?

sania

Ved ani ja nie som uplne chuda
Miska vôbec mi to nevyhovuje a bojujem stym uz 4 roky:-((
Idem odtialto prec, necitim sa tu s vami dobre, clovek by cakal trocha porozumenia a mozno par milych slov. Ale tu sa sa nepomaha. Píšu si tu len stale tie iste baby a ked sem príde niekto novy zlikvidujete ho. Smutne. Zbohom:-(

Arweena

miška on to proste nevie..neviem či sa mam na neho vykaslat len preto, ze mi nevie pomoct dostat sa z PPP. Vo vela veciach mi sice pomohol, ale z tohto evidente nevie..

mis.

Arwi, ja som mala skvelého priateľa. Chodili sme spolu sice len 3/4r, ale dodnes je to moja skoro najlepšia kamarátka. Čo sa týka jedla, veľmi mi pomáhal...keď som mala výčitky, porozprávali sme sa o tom, prebrali sme to...podporoval ma ako sa dalo...bol to jediný človek, ktorý ma skutočne chápal...a ktorý mi chcela skutočne pomôcť....možno viac, než psychológ..psychológ to robí ako prácu, ale on bol človek, ktorý ma mal skutočne rád a robil to z lásky...Teraz som už ale na to tiež sama...a tiež mám už len vás....(i keď stále, hoci spolu už dávno nechodíme, rád mi pomôže aj cez sms)...