Bulímia,anorexia

sania

Prezieram sa vysokotucnym jedlom a potom zvraciam, ale iba raz za den, lebo som do piatej v robote a tam by to neslo. Ked viem ze nemam moznost sa ist vyvracat, tak jem nizkokaloricku stravu. Tak čo to asi je za diagnozu Zuju? a este cely den riešim jedlo, mam toho plnu hlavu

exilka

vyjadrila som sa este slusne v porovnani s mierov, do akej ma tvoj prispevok vytocil ... pravdu-povediac, byt clenom zvieracej rise by znamenalo prinajmensom to, ze by som nerobila zvratene blbosti ...
prekvapuje ma, ze sa nad tym zarazas, ukazuje to dost velku nevedomost ... hm... ja zvraciam nonstop kazdy den ... kazdy kazdy ... za posleny rok asi tak 5 dni dokopy som nie ... po kazdom jedle (co je nonstop denne) ... ale uz to nejde tak, ako pred tym ...

sania

Mis. ale ja nie som vychudnuta, len mierne chuda..tak normalne. Nechapem čo je na tom ze som sa spítala, len ma to zaujima...a akym pravom ma tu niekto napada.

sania

Exilka.... Ty zrejme pochadzas zo zvieracej ríše ked sa takto na mna vyjadrujes. Odpust si to a vyberaj si slova...

sania

Nehovorim ze je o velkosti, ale akoze nie ste chudunke?? Ja viem o com je bulimia v pokrocilom stadiu. Ale zacinala som koli vahe....