Bulímia,anorexia

natty

sania yuju tu chodi ovela dlhsie ako ako ty... aspon myslim... a pochybujem, zeby si vymyslala nejaky cudzi nick len preto, aby tu niekoho napadala... najskor si over fakty, az potom na niekoho kydaj... objavuju sa tu casto ludia, ktori tu chodia na nas len utocit, a robi im to dobre... alebo niekto proste uz nema nervy, kvoli svojej ppp tak si to chodi tu vybijat... a aj ked ja zuju nepoznam tak dobre, ajtak myslim, ze by si nemenila nicky len preto, aby tu niekoho urazala... tak asi tolko....
Arweenka ahoj moja.. som tu iba na chvilku... dlho som vas necitala, sem-tam som tu mrkla iba.... snad sa mate dobre a drzite sa svojich predsavzati...
Mishka ty taktiez... drzkaj sa...
pocujete to vela krat, tak snad to aj daco bude platne...

exilka

hm... neviem, kto je zuju, ale predpokladam, ze niekto, kto je dost usipacny ... pre mna je bulimia temou agresivnou ... nikoho nechcem ponizovat, lebo viem presne, co prezivate (ked to prezivate) ... som studentka + mam cely den napln prace (to este okrem studia) a to vracanie je realne (ja mam behave cinnosti, cize ked som v meste, nikto ma stale nema na ociach, co robim) ...
... ospravedlnujem sa, ak som niekoho urazila ... ale vytaca ma nevedomost v tejto oblasti ... stretavam baby, ktore tvrdia, ze su anorekticky, ked den nejedia, alebo bulimicky, preto, ze sa pokusili zvracat ... pre mlade baby je to obcas priam "in" ... pokial neochutnaju skutocne priatelstvo zo zoachodovou misou ...

sania

Viem to podla stylistiky a preto ze meno Exilka sa tu nikdy nevyskytlo. Bolo vymyslene vtedy ako si zuju precitala moj prispevok. Ako som si precitala, aj misku uz napadala.