Bulímia,anorexia

natty

Arweena no.. dneska som dufam ze usmepsne napisala maturitny sloh zo slovenciny... a po zdravotnej stranke som na tom dost biedne... este stale sa drzim coo sa tyka zvraciacich ritualov, aaaaale citim sa strasne slaba... asi to bude tym pocasim... zajtra konecne videm na vzduuuuch ked je tak pekne snad to nako pomoze.. :)

exilka

prispevok o konfekcnej velkosti mi na fore pripadal ako nasledok ignorancie a nevedomosti ..
... ja nemam potrebu nikoho urazat, ak sa stalo, ospravedlnujem sa ...
... mne to tiez robi problemi v skole, lebo sa neviem sustredit, ale uz som tak zvyknuta, ze aj v osr...j krcme na zachode to ide von ... zavriem skratka oci ...
... ale teraz uz to nejde tak ... pred tym som sla hned po prejedeni sa, to je tiez asi dovod... no a teraz sa zasa neprejedam tak, ze nakupim a vsetko zozeriem... teraz skratka kupujem, zjem to za behu, kupim dalsie ... zvraciam dakedy aj po 3-4 hodinach, tak tam toho vela nezostane ... a straaaasne ma sere, ze uz nemozem zhodit vahu ... ale zasa, aspon zvraciam menej (teda nie 6-13krat za den, ale 2-4)

mis.

Arwinka, už som tu:) A neboj, je to normálny český seriál, ja ináč seriálky nepozerám...na tento sa vždy ale teším:)
Natty,
ajoj. Ako sa Ti darí?

Arweena

sania ved sa nemusis rozculovat..nikto ti neberie tvoje vedomosti o bulimii a tiez tu nikto nevypisuje len tak z rokose. Kazda z nas ma nejake problemy s jedlom..A alebo B

sania

No ja som v kontakte so zachodovou misou uz 4 roky, takze nevedomost nie je moj prípad...Zo zaciatku som to tiez robila po kazdom jedle, ale potom som prepadavala v skole a nikam som nemohla chodit. Ja mam nutkanie vracat aj inde ako mimo domu ale neviem to. Nejde mi to. Exilka a nechapem ako si na zaklade jedneho prispavku mohla o mne usudit ze h...o viem o bulimii. Hladala som ludi s ktorymi by som si v pohodicke pokecala o problemoch.