Bulímia,anorexia

minetka

Maaca, asi tu už nie si...ja som toho svojho našla na nete:-) Skús..ved všetko je na webe.-)))
A mylsím, že láska príde vždy v správny čas, neboj, aj Teba si nájde:-) Vyčkaj času ako hus klasu:-)))
Timi,áno, stáva sa mi to...a ak nemám jedlo presne vtedy,ked mám mať,alebo ked cchem, som úplne hysterická:-( alebo ak to preženiem,a nemôžem to dať vonku...stalo sa niečo??

maaca

Timka: ete odpisem tebe a uz utekam....tak skoda tej A, ja som ju tiez mala a nakoniec som presla do bulimie, nechcem ani jedno, ani druhe. Musim byt silna a verim ze s mojou volou sa mi to podari. Ano studujem sociálnu pracu v KE, je to ibe detasovane pracovisko, vysoka skola je povodne v Ruzomberku. Ale je velmi tazka, mame vela predmetov a na 1 semester mam okolo 10 - 13 skusok. Nie su vsetky tak strasne narocne, niektore su v pohode, ale zase tie dalsie tak to je na zblaznenie, ver ze mam niekedy chut s tym skoncovat, ale povedala som si ze nie, lebo chcem studovat a hotovo. dufam ze ma to bude drzat aj nadalej. No a pytala si na na vysku, takze meriam asi tak 163 cm a ta vaha - to uz vies. :-(
Tak maj sa aj ty pekne, vecer este dojdem. Pa

timka

vam sa nestava ze sa total znervozniete, ked nieco nevyjde tak ako ste cakali alebo planovali. hlavne s jedlom alebo s pohybom?

maaca

Minetka: No takze ked som mala tak 18 tak som si pochodila hocico, vtedy to potom to moje vracanie tak postupne zacinalo....no a ked som uz bola v tom, tak ja som sa dost uzavrela do seba, s ludmi som bola v minimalnom kontakte, to preto aby si nikto nic nevsimol, ze co robim atd....a kedze som bola väčšinou doma, tak som sa nudila a trapila a z toho vsetkeho som furt a furt vracala..takze asi tak...do Jazzu ani nie, bola som tam par krat, dokonca kamosov ocko to vlastni, takze neni problem, ale nemala som chut nikam chodit, bola som casto smutna a sama....je to v podstate aj teraz tak, ale ja to chcem zmenit, chcem byt viacej s ludmi a nielen hrat pretvarku, ale byt normalny clovek, na ktoreho sa da spolahnut. Takze malo co chodim do mesta, ale to sa zmeni, citim to, lebo to chcem!!!
Vies mozno to vsetko, lebo mamka mala malo casu sa mi venovat, lebo musela vela pracovat, a robi na tri smeny, ja sa musim casto starat o sestru, lebo je to este deculo no a kamosky, tie vsetky maju priatelov, fakt je to sila, ale vsetky a tak sa dostat s niekym von bolo dost tazke..tak som to riesila asi takto. A priatela nemam, a to je zle, lebo velmi tuzim po laske, ale ako som uz spominala nie je tazke si najst niekoho, ale je tazke si najst dobreho a rozumneho partnera. A tu v tomto meste...no fakt ani neviem dke mam hladat, mozno keby som chodila viac von, tak by sa aj nieco podarilo, neviem....aj to skusim. :o))
Tak ja uz pomylicky pojdem, idem si este pripravit nieco na jedenie a padam. Pekny dnik, pa!

timka

macka: ja mam A a zachvatovite prejedanie. Vracat som nikdy nevracala len jedlo vypluvala. v robote nie. v robote mam dokonca vycitky aj ked zjem jablco nadramec. a doma orgie (ale väčšinou len dietne) Ty studuje socialnu prácu? lebo tam sme mali my taky predmet. Neviem aka si vysoka, ale tak vaha? no sila

minetka

Timka, to bol dobrý ťah, s tým MERCI :-)))))
Maaca, nechcem tu veľmi písať, kde pracujem, ale..som právnička:-) A občas po obede ma to tršoku ťahá na wc, lae väčšinou nie,aj tak sú tu väťčšinou kolegovia, takže to nejde:-) Ale v práci sa neprejedám, vtedy zväčša jem normálne.
Ten predmet musí byť fakt super, ja chodím teraz k psychologičke,a dala mi knihu o astertivite, a presne ja som neasertívny typ, tak sa snažím byť asertívna,a vešľmi to pomáha, mám vyššie sebavedomie,a viem lepšie komunikovať s ľuďmi, cudzími aj blízkymi, dokonca sa zlepšil aj môj vzťah s mamkou a priateľom:-) Už na nich ani neprenášam svoje depky.-) Inak, ak si z KE, chodievaš do Jazzu? :-)

maaca

minetka: ahoj, tak ja som este tu, mam este taku pol hodinku a potom idem na bus a do skoly na predmet psycho-sociálny vycvik, je to celkom super predmet, ucime sa ako byt asertivny, ako podporovat a chapat ludi, ako s nimi jednat, ake je nase vedomie, podvedomie atd...cisto ako psychologia a ma to nieco aj do psychiatrie..inac aj ten predmet mam v skole....a vidis, ucim sa o tom a aj napriek tomu som do toho spadla, ale snad z toho vyjdem, urcite, ako som uz povedala budem sa snazit!
Timka: dufam, ze aj ty si si precitala ten oddkaz predtym, patril aj tebe.
Snazte sa dievcata, vy ste tiez urcite super. A inac kde pracuje, ak sa smiem spytat? A to v robote vas to nenutka sa ist ..no ved viete co..!Hmm?

minetka

:-)) šéfovia už takí bývajú, čo už s nimi:-) Môj pred chvíľou odišiel, tak dúfam, že bude trošku kľud...a volal mi priateľ, že na oebd asi pôjdeme neskôr, lebo má povinnosti.-( Dúfam, že to stihne v normálnom čase..