Bulímia,anorexia

Dee

miskaaaaa, kde si?Uz davno si nebola na spype, bojim sa o teba. Alebo nemusim?
Napis mailik, alebo sem ci si sa uz rozhodla a ako. Dakujem

nika007

ahoj ja neviem ci mam nieco z toho ale nechuti mi jest a asi pred dvomi tyzdnami som si zaviedla dietu a doteraz som schudla len dve kila ale ja mam 172 cm a teraz 52 kg viem ze to neni dake hrozne ale napriklad dnes som si dala jednu parku a mam ju chut vyvratit

zajko

Prijemne a pozehnane velkonocne sviatky dievcata, uzite si ich a nezabudnite Velka Noc nie je len o sunke a vajickoch ma ine svoje caro

WEJA

Lili66 je fajn, ze hladas pomoc..aj ju nachadzas:) nemas chut sa pridat k nam v utorok (tento piatok je, totiz, sviatok)?

WEJA

Lili66: som byvala anorekticka.. skupinky pomahaju sa trosku zamysliet nad svojim vnutornym svetom. Piseme, kreslime, rozpravame sa a hlavne citime sa navzdajom:) treba skusit:)

WEJA

Dee:
no, uz sme sa tam stretli viacere. vzdy nas je min.pat, pricom spolu s nami je moja kamoska z ligy za dusevne zdravie, ktora je psycholog arteterapeut. Spolu s nou sme vlastne toto dali nejako do chodu. Nenarusa, vsak, svojpomocnost skupiny. Je skor prijemnym spestrenim:)

alti

Po odzneni krca nie zriedka bolia svaly. Ved v krci je svalstvo v napati. Ked Ta chyti krc, treba sa ho snazit prekonat protitahom. Myslim, ze sme si uz opisovali protitah napr. pri krci v lytku. Ale ved Ty to vies :D

mis.

alti, ďakujem. Ja som tie kŕče mala len ráno, ale celý deň ma bolia svaly..Viem, že to sem nepatrí, ale nebudem mať z tých Bvit. väčšiu chuť do jedla?...i keď..ako som čítala, sú dobré aj na nervy...

alti

Okrem prvkov, ktore Ti napisal Zajko, svalove krce moze vyvolat aj nedostatok vit.B1, B6, biotinu, vit.D. Odporucam Ti, Mishka, dokupit aj B komplex.
Rychla pomoc pri krcoch v nohach: daj si do vody trochu kuchynskej soli a vypi. Spravidla za chvilku krce povolia.